#2016-01-04 10:32:23 

morthuusX

Użytkownik

Planuję postawić wiatę na moim ogrodzie, której podstawą będzie konstrukcja stalowa. Chciałbym to zrobić szybko i sprawnie, no i oczywiście tanio. Kilku potencjalnych wykonawców już znalazłem, ale nie wiem czy moje plany wystarczą do wykonania całej inwestycji. Być może będę musiał sięgnąć po usługi projektanta, ale nie wiem, czy tego rodzaju architektura nie jest zbyt małym wyzwaniem dla niego.
#2016-01-04 12:17:13 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Każdy projektant przyjmie zlecenie, jeśli będzie ono płatne. Powiem szczerze, że większość woli zlecenia, z którymi nie będzie żadnych problemów, a sądzę, że twoje zlecenie takich problemów nie przysporzy. Jeśli chodzi z kolei o wykonawców to dobrze przeanalizuj wszystkie opcje, bo wiem, że nie każda firma z naszego miasta jest godna zaufania.
#2016-01-04 14:34:37 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Polecam usługi firmy spod tego adresu http://slusarnia.poznan.pl/konstrukcje-stalowe/. To profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. A do tego mają niezłe ceny, a to w dzisiejszym świecie jest naprawdę ważne.
#2016-01-04 15:41:21 

Gruber

Użytkownik

Ślusarnia Poznań daje radę jak zawsze. Od dawna z nimi współpracuję. To najlepsza firma w Poznaniu tnąca blachy metodą cnc. Polecam ich usługi. A co do pracy projektanta, to wydaje mi się, że twoje plany powinny być wystarczające do zakończenia prac i zamówienia odpowiednich komponentów, metalowych oczywiście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015