#2016-01-13 07:06:55 

lulka

Użytkownik

Szukam jakiegoś taniego środka transportu do Holandii. Może ktoś z was jedzie samochodem i mógłby mnie zabrać? Ewentualne szczegóły podeśle w mailu. Oczywiście za podwózkę zapłacę.
#2016-01-13 07:36:58 

Gruber

Użytkownik

Jak mieszkasz gdzieś przy zachodniej granicy to możesz pojechać busem. Trasy do Holandii obsługuje wielu przewoźników i podróż busem jest w sumie bardzo tania. Takie firmy jak przewozy.rabbittrans.pl zapewniają nie tylko podwózkę pod podany adres, ale też dysponują nowymi, wygodnymi autami, dzięki czemu podroż nie jest jakoś szczególnie nużąca. Nie wiem skąd ty się wybierasz, ale na stronie http://przewozy.rabbittrans.pl/trasy-busow możesz znaleźć trasy, które są obsługiwane przez wspomnianą firmę. Może coś ci będzie pasować.

#2016-01-13 09:16:21 

histeria

Użytkownik

Nie bałabyś się jechać z kimś nie znajomym? Ja nigdy nie odważyłabym się na tego typu podróż, zwłaszcza za granice. Nie lepiej dopłacić troszkę więcej i pojechać autokarem lub tak jak sugerował ktoś powyżej, wybrać podróż busem. Moim zdaniem to dużo bezpieczniejsze i chyba bardziej pewne.
#2016-01-13 11:15:22 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Tyle się słyszy o napadach i tego typu historiach, a ty chcesz jechać do Holandii z człowiekiem znalezionym w sieci? Opamiętaj się dziewczyno!
#2016-01-13 13:46:26 

edelmeister

Użytkownik

Nie wiem co was tak bardzo bulwersuje. Mnustwo osob podrozuje w ten sposob i nic wielkiego się nie dzieje. Oczywiscie w przypadku dziewczyny morze to byc jakies ryzyko, dlatego jak masz obawy to skozystaj z tej opcji z busem. Tak jest i tanio i wygodnie, podwiozom cie pod wskazany adres i nie będziesz musiała szukac autobusu lub taksowki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015