#2016-01-19 04:14:40 

johannus

Użytkownik

Prowadzę małą restaurację, która w lato serwuje dania z grilla. Nasz stary grill trochę dostał wycisk po ostatniej zimie, więc na nowy rok trzeba go wymienić. Szukałem po stronach internetowych w poszukiwaniu jakiegoś fajnego rozwiązania, ale nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś może podać mi namiary na sklep w którym jestem w stanie coś takiego znaleźć.
#2016-01-19 05:25:06 

edelmeister

Użytkownik

Ostatnio interesowały mnie kule do ogrodu. Na stronie firmy, która mnie najbardziej zainteresowała były również grille. Niestety nie podam teraz adresu strony ponieważ link mam zapisany na komputerze w firmie. Jak będę jutro w biurze postaram się wysłać.
#2016-01-19 06:54:51 

johannus

Użytkownik

Ja znalazłem kilka stron, które oferują takie rzeczy, ale niestety nie mogę znaleźć opinii na ich temat. Na tym szczególnie mi zależy, bo nie chciałbym takiej sytuacji, w której zostaje na lodzie w środku tygodnia. Szczególnie, że w lato, nasza kuchnia oparta jest prawie w całości na tym urządzeniu :P
#2016-01-19 07:41:54 

edelmeister

Użytkownik

Już mam to czego szukałem. Znalazłem na ich stronie betonowy grill który mógłby cię zainteresować. Wejdź tutaj www.artogrodowe.pl. Nie wiem czy szukasz akurat czegoś takiego, ale firma ma bardzo dobre opinie i dobrej jakości produkty. Może akurat :P
#2016-01-19 09:03:50 

morthuusX

Użytkownik

Ja korzystałem z usług tej firmy. Co prawda nie kupowałem grilla, ale jeżeli reszta produktów jest bez zastrzeżeń, śmiem twierdzić, że i on będzie równie solidny. Zawsze możesz do nich zadzwonić i dopytać. Oni najprędzej będą wiedzieć czy taki sprzęt nadaje się do gastronomii. Jeżeli masz jakieś pytania to śmiało. Mogę ci powiedzieć jak wyglądała transakcja od początku do końca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015