#2016-01-19 05:18:16 

ZakonAryna

Użytkownik

Lubię majsterkować i ostatnio wpadłem na pomysł zbudowania niewielkiej ogrodowej wędzarni. Zastanawiam się jednak nad rozwiązaniem kwestii podwieszania wędlin. Macie na to jakiś własny patent?
#2016-01-19 06:09:58 

light_of_night

Użytkownik

Potrzebowac bedziesz jakis metalowych drazkow, na ktorych powiesisz haki, a na nich kielbase, szynke, boczek czy co tam sobie zamierzasz wedzic. W zasadzie to tyle. A najlepiej w necie poszukaj jakiegos rysunku przedstawiajacego projekt takiej mikro wedzarni. To ci ulatwi sprawe.
#2016-01-19 08:26:34 

ZakonAryna

Użytkownik

Z drążkami nie ma problemu, ale skąd wziąć gotowe haki? Nie chcę, by to były zwykłe kawałki drutu. Chcę żeby całość wyglądała bardzo profesjonalnie.
#2016-01-19 10:40:29 

arabica

Użytkownik

Jak szuka Pan czegoś naprawdę oryginalnego, to najlepiej tego typu produkty kupić u producenta akcesoriów do wędzenia. Takie firmy z pewnością mają duży wybór haków do wędzenia kiełbas czy innych wędlin. Można poszukać w firmie, która wykonuje różnego rodzaju metalowe akcesoria do domu i ogrodu, na przykład oryginalne wieszaki http://rgmet.eu/nasze-produkty/wieszaki/wieszaki-na-kurtki.html. Skoro wieszaki mogą być wyjątkowe to i haki wędzarnicze też pewnie będą wyglądały równie atrakcyjnie. Trzeba tylko poszukać.
#2016-01-19 12:45:31 

light_of_night

Użytkownik

Tak teraz wpadałem na pomysł, że takie haki można wykonać z końcówek od wieszaków, to też jakiś patent i rozwiązanie problemu:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015