#2016-02-03 01:29:28 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Witajcie, zastanawiam się nad reklamami. Ostatnio przeglądając namiętnie kanały telewizyjne spotkałem się z wieloma reklamami. Przyznam, ze te powtarzane co jakiś czas były dla mnie nadzwyczajnie uciążliwe i denerwujące. Zastanawiam się nad tym, czy reklama może być przyjemna, do tego, stopnia, że ktoś chciałby ją obejrzeć po raz kolejny posługując się przykładowo Internetem? Sam muszę pomyśleć nad reklamą dla swojego sklepu, poradźcie co można w tej sytuacji zrobić.
#2016-02-03 03:57:50 

morthuusX

Użytkownik

Cześć, mnie się na przykład wydaje, że są takie reklamy, które chce się oglądać. Jak dla mnie interesujące są te z humorystyką w tle, albo takie, które akcentują jakąś fabułę, ciąg dalszy itp. Groteskowe postaci animacyjne są najlepsze, za to zmniejszyłbym widoczność „sławnych” w reklamach, mnie takie osoby zupełnie nie przekonują. pozdro
#2016-02-03 05:15:08 

horyzontalna

Użytkownik

Jeśli chcesz mieć dobrze zrobiony spot reklamowy wyjścia nie ma graficzne studio 3D to według mnie konieczność. A co do reklam, każdy ma inny gust, jednym się podobają spoty z lekami na hemoroidy, bo mają akurat ten problem, innym przypadnie do gustu reklama z dobra muzyką, która pokazuje, że popularne chipsy są niezastąpione na każdej imprezie i nie da się obejść bez nich. Tutaj panuje różnorodność bo różni są ludzi i ich gusta.
#2016-02-03 07:56:06 

czekoladka29

Użytkownik

A ja jestem zdania, że podstawą dobrego spotu reklamowego, który ma wywołać jakąś reakcję jest bycie kolorowym. Muzyka jak najbardziej odpowiednia, ale tutaj tak jak zostało to powiedziane wcześniej są gusta i guściki.

#2016-02-03 10:52:12 

Bluemaster

Użytkownik

Witam, mnie tam reklamy kolorowe nie przekonują, mnie przekonują konkrety, a nie takie owijanie w bawełnę. Musisz zainwestować w dobrą firmę reklamową, inaczej się nie wybijesz, takie czasy, pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015