#2016-02-08 13:05:33 

johannus

Użytkownik

Cześć! Tak jak napisałem w temacie, zabieramy z żoną nasze dzieci do Torunia, by się trochę oderwały od tych ekranów komputera i telewizora, a przy okazji poznały trochę kultury. Jednak dawno nie byłem w tym mieście, pamiętam tylko pojedyncze obrazy i to, że jako dzieciak strasznie mi się ono podobało. Zapewne sporo się zmieniło, dlatego potrzebuję Waszych podpowiedzi, co warto pokazać dzieciakom w wieku 7-12 lat.
#2016-02-08 14:42:02 

latina

Użytkownik

Hej :) Myślę, że każdemu chłopcu w tym wieku podobają się opowieści o rycerzach, więc koniecznie musisz ich zabrać do okolicznych zamków. Zapewne spodoba im się to dużo bardziej, niż jakiś tam zamek w kolejnej grze. Oczywiście też pierniki. To obowiązkowy punkt do zaliczenia w tym meiście. A swoją drogą, nie myślałeś, by wziąć jakiegoś pilota wycieczek w Toruniu? Wydaje mi się, że jak znajdziesz jakiegoś dobrego i dogadasz, że przede wszystkim dzieciaki mają znaleźć w tym przyjemność, to skomponuje jakąś fajną trasę.
#2016-02-08 15:35:47 

johannus

Użytkownik

A wiesz, że to dobry pomysł! Przynajmniej dowiedzą się dużo więcej niż ode mnie, więc przyjemne z pożytecznym :) Dziękuję serdecznie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015