#2016-02-29 03:13:29 

Gruber

Użytkownik

Mam do ogrodzenia niewielką działkę pod lasem i chcę do tego użyć taniej siatki leśnej. Siatka ma duże oczka, ale jest ocynkowana, dzięki czemu jest trwała. Co najważniejsze jest najtańsza, a mi bardzo zależy na jak najniższym koszcie wykonania tego ogrodzenia. Na jakich słupach ją stawiać? Na belkach drewnianych, czy lepiej na słupkach metalowych?
#2016-02-29 05:32:24 

johannus

Użytkownik

Słupki drewniane też nie są za darmo. Cena jest podobna jak w przypadku słupków metalowych. Tyle tylko, że do słupków metalowych musisz dospawać jakieś kawałki kątowników, żeby móc przywiązać do nich siatkę. Potrzebna będzie ci zatem spawarka. Jak jej nie masz to chyba lepiej wybrać słupki drewniane. Spokojnie wytrzymają kilka, kilkanaście lat.
#2016-02-29 07:26:49 

Masteryx

Użytkownik

slupki metalowe to drozsza opcja, ale wieksza trwałosc. Samemu musisz zdecydowac co dla ciebie jest wazniejsze
#2016-02-29 09:04:52 

Forsiak

Użytkownik

a po co spawać kątowniki do słupków? Wystarczy nawiercić w nich otwory, takie żeby weszła śruba i siatkę możesz do słupków przywiązać drutem. To chyba będzie najtańsza opcja. Wystarczy zatem wiertarka z dobrym wiertłem i kilka godzin wiercenia i po sprawie. Drewniane slupki to rozwiazanie na krutką mete.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015