#2016-03-24 04:42:36 

light_of_night

Użytkownik

Chcę kupić holenderskie opony letnie Vredestein do mojej Toyoty Avensis. Szukałem w Internecie opinii na ich temat, ale właściwie niczego nie znalazłem. Tak mało znany jest ten producent, czy o co chodzi? Ktoś tutaj ich używa i mógłby się wypowiedzieć? Dzięki.
#2016-03-24 05:41:30 

Gruber

Użytkownik

Moja żona jeździ na oponach tego producenta. Śmieję się, że dobrze ją mechanik rozpracował przy wyborze, bo bywa z niej straszna wredota ;P a tak na poważnie, to bez zarzutu. Nie miała żadnych wypadków na drodze jak dotąd. Sam używam Dunlopa SP. Przeszedłem na niego od razu jak musiałem się zatroszczyć o wymianę felg 14 na nowe w tym samym rozmiarze. Tak najlepiej robić, od razu kupować kompletny zestaw felgi+opony.
#2016-03-24 08:10:28 

Bluemaster

Użytkownik

Hahaha nie pomyślałbym o tym, ale w sumie faktycznie trochę zabawnie się nazywa ten Vredestein ;P W Stanach pewnie jest bardziej znany niż tutaj. Z bliżej nieokreślonych powodów. Moim zdaniem jest w czołówce najlepszych producentów na rynku. Jak chcesz kupić to kupuj :) z doświadczenia wiem, że na sklep.Opony-Kunicki.pl da się całkiem tanio zamówić. Zobacz sobie czy mają rozmiarówkę pod twoją Avensis, ale powinni mieć.
#2016-03-24 10:27:01 

light_of_night

Użytkownik

Felg nie muszę wymieniać na razie, ale dzięki za rady. Pozdrawiam was chłopaki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015