#2016-03-24 07:50:49 

johannus

Użytkownik

Prowadzę działalność gospodarczą w Przeźmierowie w Poznaniu i ze względu na koszta interesuje mnie wynajem długoterminowy dlatego też jestem ciekaw, gdzie mógłbym skorzystać z takiej usługi. Ile to może kosztować? Ponieważ słyszałem opinię, że przy małych przedsiębiorstwach opłaca się korzystać z takich usług. Z góry dzięki za podpowiedzi.
#2016-03-24 09:26:53 

edelmeister

Użytkownik

Możesz spróbować skorzystać z takiej usługi. Działa to na zasadzie raty czy też abonamentu, który musisz uiszczać co miesiąc. Nie wiem dokładnie ile to kosztuje, ale na pewno mniej z tym zachodu niż z leasingiem i można zapomnieć o serwisowaniu i stresie związanym z możliwą awarią w trasie. Na pewno w Przeźmierowie albo w okolicy jest wynajem pojazdów, bo widziałem kiedyś reklamy jakiejś wypożyczalni. Pytanie tylko jakie auto Cię interesuje, do czego będziesz je wykorzystywał? Bo wypożyczalnie to na ogół dysponują raczej jakimiś małymi autami.
#2016-03-24 11:44:50 

johannus

Użytkownik

Auto takie, żeby służyło mi zarówno do przewozu niewielkiej ilości towaru, dodatkowych osób i podróży po Polsce, więc pewnie jakieś ekonomiczne kombi w dizlu. Nie sądzę, żebym nie mógł wypożyczyć takiej furmanki. Rodziny z dziećmi też korzystają z wypożyczalni i szukają takich aut.
#2016-03-24 12:28:48 

edelmeister

Użytkownik

Z takim autem to nie będziesz mieć problemu. Myślałem raczej o dostawczaku. Kombi to rzeczywiście popularne auto w wypożyczalniach. Szukałbym na twoim miejscu jakiegoś Forda Focusa czy też Skodę Octavię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015