#2016-03-25 01:44:24 

edelmeister

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Prosze o polecenie uczciwej i porządnej firmy, która za nieduże pieniądze zajmie się automatyką przemysłową dla zakładu produkcyjnego. Przede wszystkim interesują mnie systemy do precyzynego sterowania temperaturą i wilgotnością. Najchętniej przyjmę oferty z Poznania lub okolic. Zapraszam do dyskusji.
#2016-03-25 03:41:53 

arabica

Użytkownik

Dwa lata temu korzystałam z usług tej firmy: automatyka-nt.pl. Prowadzę niedużą pieczarkarnię więc stała kontrola temperatury i wilgotności to najważniejsze aspekty mojej pracy bo składają się na specyficzny klimat przyjazny grzybom. O firmie moge powiedzieć że jest bardzo solidna i terminowa. Współpraca przebiegła bez żadnych zgrzytów i problemów a zlecenie wykonane bardzo dobrze. Można się na nich decydować w ciemno.
#2016-03-25 05:48:55 

johannus

Użytkownik

Mam informacje nie z pierwszej ręki bo działam w trochę innej branży, ale mój brat potrzebował pomocy w naprawie maszyn na linii produkcyjnej i zdał się na firmę o której pisze koleżanka. Z tego co się od niego dowiedziałem to bardzo sobie chwalił współpracę, szczególnie dlatego że nie występowały później żadne awarie. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-03-25 08:20:34 

edelmeister

Użytkownik

Dziękuję za rzeczowe wypowiedzi. Tak się składa że już wcześniej znalazłem tę firmę i miałem się z nimi kontaktować ale wolałem jeszcze napisac na forum :). W każdym razie fajnie ze wyraziliscie swoje opinie i utwierdziliscie mnie w moim wyborze. Wszystkiego dobrego, również pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015