#2016-03-30 01:58:24 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Cześć. Postawiłem w tym roku wreszcie zająć się wyposażeniem ogrodu. Bo wiecie, stoi taki biedny i zaniedbany. Ciągle pieniądze były ładowane w dom, w dom i w dom ale ile można. Teraz o ogród trzeba zadbać, bo aż wstyd tam wychodzić. Na początek chciałbym kupić jakieś dobre meble. No i powiedzcie czy w Wielkopolsce meble zewnętrzne są dobrej jakości? I jak to tutaj w ogóle z nimi wygląda? Bo to akurat zupełnie nowy teren dla mnie, na którym niczego jeszcze nie odkrywałem, nie wiem nic, co jak wygląda i z czym się je.
#2016-03-30 03:47:57 

johannus

Użytkownik

Cześć. No ja się trochę na meblach ogrodowych trochę znam. Jak chcesz zrobić na kimś dobre wrażenie, to możesz zainwestować w trochę bielonych krzeseł do ogrodu. One zawsze robią furorę na każdym. No chyba że nie lubisz, to coś innego już wymyślimy dla Ciebie.
#2016-03-30 06:32:36 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Wiesz, mnie akurat białe się średnio podobają i chyba wolałbym jednak ciemniejsze i białych będę unikał. Może na początek jakiś leżak? Fajnie by było móc sobie poleżeć na takim drewnianym leżaku, jak już się wreszcie ciepło zacznie robić, a to już całkiem niedługo będzie do tego okazja.
#2016-03-30 07:31:21 

johannus

Użytkownik

Nie wiem, jak w Wielkopolsce, ale we Wrocławiu leżaki ogrodowe mają całkiem dobre. Myślę, że bez problemu też się będzie dało sprowadzić jakiś do Ciebie. Możesz próbować i na pewno znajdziesz coś dla Ciebie.
#2016-03-30 08:00:56 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Kurczę, a jakąś firmę, która się tym zajmuje, znasz? Bo nie chciałbym tak na chybił-trafił trafił próbować i jeszcze wydać mónstwa pieniędzy na coś, co się okaże beznadziejne.
#2016-03-30 09:17:51 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

hmmmm. Tak, właściwie tak. Mogę CI polecić Teakowe Meble, oni mają bardzo dobre rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015