#2016-03-31 06:19:15 

kijanka

Użytkownik

Dzień dobry, witam wszystkich i z góry dziękuję za uwagę. Piszę w sprawie poszukiwania jakiegoś dentysty, protetyka, chciałam wybrać się wraz z mamą do specjalisty. Ona musi założyć sobie protezę jak chciałabym sobie wyprostować zęby, czy ktoś z was mógłby coś na ten temat nam podpowiedzieć?
#2016-03-31 07:59:27 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Witaj. Co można podpowiedzieć. Musisz znaleźć jakiegoś protetyka Warszawa Wola tam kiedyś ktoś się reklamował. Najpierw pobiorą że tak powiem odlew a potem założą protezę. Z reguły żadko kto czuje się dobrze w protezie ale podobo to jest tylko na chwilkę.
#2016-03-31 08:46:20 

Masteryx

Użytkownik

Witaj. Doskonale wiem o co pytasz. Tez miałem obawy. Ja co prawda mam proste zęby, ale miałem problem kiedy miałem wypadek. Problem był na tyle duży, że trafiłem na chirurgię stomatologiczną. Ale myślę, że u ciebie będzie dobrze. A co do protezy to zgadzam się, podobno nic w tym przyjemnego nie ma.
#2016-03-31 09:01:53 

arabica

Użytkownik

Niewiele ci pomogę, ale myślę, że znajdziesz odpowiedniego specjalistę jak sobie wprowadzisz do wyszukiwarki frazę ortodoncja Warszawa Wola ja też się leczyłam we warszawie i jestem zadowolona, bo w moim miasteczku pod warszawą, to stomatolog miał gdzieś pacjentów.

#2016-03-31 10:57:30 

johannus

Użytkownik

Jeśli mam coś polecać z Wa-wy to poleciłbym ten gabinet Dental Gallery, leczyłem tam kanałowo zęby i jestem super zadowolony, ceny przyzwoite a przyjmują nawet w soboty. Po co stać w kolejkach jak za parę złotych można pozbyć się bólu zęba ze znieczuleniem, a nie jakimś aerozolem zamrażającym.
#2016-03-31 11:28:45 

lulka

Użytkownik

Wszystko zalezy od stanu chorego zęba, jak masz nerw na wierchu to nawet „ręczne znieczulanie” ci nie pomoże, będziesz wszystko czuł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015