#2016-03-31 23:45:26 

Gruber

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam do was prośbę. Otóż prowadze małą firme rodzinna i sam tez prowadze swoje biuro. Muisze wam poweidzieć, że nigdy nie lubiłem latać po sklepach, a przecież trzeba od czasu do czasu kupic jakieś materiały biurowe. Znacie może namiary do jakigoś dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z artykułami biurowymi? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, dzieki!
#2016-04-01 02:29:03 

Masteryx

Użytkownik

kolego, a Ty co, to w poblizu nie ma jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu na Twoim osiedlu, aż taki kjesteś wyodny, no no no, to niedługo w sadełko obrośniesz, jak nie będziesz się ruszł.
#2016-04-01 04:03:18 

Gruber

Użytkownik

A kto powiedział, że ja się nie ruszam, ja powiedziałem tylko, że nie lubie latać po sklepach, a przez internet to teraz robi zakupy bardzo dużo ludzi i nie ma się czego wstydzić.
#2016-04-01 05:52:43 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

I słusznie mu powiedziałeś, przecież w internecie jest taki duzy wybór różnych materiałów do biura i przecież można zamówić większą ilość, choćby różnokolorowych skoroszytów A4, przecież w takim skoroszycie można trzymać różne oferty, dokumenty czy inne ważne papiery.
#2016-04-01 07:01:42 

jaskółeczka

Użytkownik

No tak, wszyscy tylko mówią co można kupić, ale nikt nie podaje, gdzie to można kupić. Otóż radzę Ci zajrzeć na stronę świetnie zaopatrzonego sklepu internetowego BIUROZAKUPY.PL, tam kupisz dosłownie wszystko, od spinaczy, poprzez teczki i koszulki na dokumenty, aż po najróżniejsze pudła na archiwa. Wejdż chociażby w odnośnik: http://www.biurozakupy.pl/teczka-na-dokumenty, gdzie są teczki do bezpiecznego przechowywania dokmentów wszystko w najlepszym gatunku.
#2016-04-01 08:42:02 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Święte słowa, ja też tam się zaopatruję, tylko po prostu zapomniałam wspomnieć, co to za sklep. Ale naprawdę fantastycznie się tam robi zakupy.
#2016-04-01 11:33:53 

ZakonAryna

Użytkownik

O rety, fantastyczny sklep, czy wy to już naprawdę nie macie o czym gadać, tylko o sklepach z teczkami na papiery, ja cię nie mogę.
#2016-04-01 13:36:54 

jaskółeczka

Użytkownik

A co ci się nie podoba, zakupy nawet teczek też trzeba gdzieś robić, a jak ktoś grzecznie pyta, to my mu grzecznie odpowiadamy, a jak ci się nie podoba, to wynocha stąd.
#2016-04-01 13:54:07 

Gruber

Użytkownik

Ale się narobiło, ale dziękuję wszystkim za dobre słowo, a przede wszystkim za namiaryn na ten sklep, już zaraz tam zaglądam, do usłyszenia, pa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015