#2016-04-06 07:38:51 

czekoladka29

Użytkownik

Chciałabym z pewnej rodzinnej okazji zorganizować przyjęcie i od pewnego czasu rozglądam się za prestiżową salą bankietową w Warszawie. Zależy mi przede wszystkim na dobrej lokalizacji w ładnym miejscu gdzie mozna troche pospacerowac i pogadac o starych czasach. Takie elementy jak jedzenie i dobra obsługa już pomijam bo uważam za standard :)
#2016-04-06 09:06:01 

johannus

Użytkownik

Bardzo ładna sala z dobrą kuchnią o której mówi się że jest legendą wesel leży nad zalewem Zegrzyńskim, ale dokładnej nazwy Ci nie powiem bo nie pamiętam. Może ktoś inny pomoże?
#2016-04-06 09:54:09 

Gruber

Użytkownik

Legenda wesel? :D znam! Bella Donna :). Zajmują się właśnie imprezami rodzinnymi, okolicznościowymi i cateringiem dla firm itd. Są w tym bardzo dobrzy i nie dyktują wysokich cen, wiec na pewno warto sie nimi zainteresowac.
#2016-04-06 10:37:56 

horyzontalna

Użytkownik

Kiedyś szukałam sali weselnej w okolicach Warszawy i właśnie ich mi polecano ale niestety nie mieli terminów :(. Później miałam okazję byc tam na weselu koleżanki i rzeczywiście było super. Strasznie żałowałam i byłam zazdrosna ze nie mieli wolnych sobót w całe wakacje kiedy chciałam brać ślub no ale tak to bywa.
#2016-04-06 11:14:30 

Masteryx

Użytkownik

Z tego co sie orientuje ta firma zajmuje sie cateringiem tam gdzie pracuje. Wszyscy bardzo ich chwalą a mamy w składzie wegetarian, fanów kuchni wiejskiej i różne inne upodobania. Mi osobiście także bardzo odpowiada, szczególnie że jeśli ktoś chce dobrej jakości catering Warszawa potrafi przetrzepać portfel a z tego co slyszalem liczą sobie bardzo mało w porównaniu do konkurencji.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015