#2016-04-06 19:46:31 

johannus

Użytkownik

Cześć. Witam bardzo serdecznie. Moja siostra się przeprowadza i ja zostałem oddelegowany do załatwienia jej transportu i znalezienia firmy, która zajmuje się właśnie przeprowadzkami. Chciałbym wiedzieć, czy Wy osobiście korzystaliście z takich firm? Jeśli tak, to z jakich i co o nich sądzicie, jak to wyglądało cenowo? Bo chciałbym, żeby wszystko było załatwione należycie, dobrze, żeby siostra mnie później nie obwiniała, że coś przeze mnie źle poszło i musi jeszcze jakieś dodatkowe pieniądze przez to wydawać.
#2016-04-06 22:22:44 

edelmeister

Użytkownik

No tak, jak się dla kogoś coś załatwia, to zawsze jest to ryzyko odpowiedzialności, dlatego nie dziwię się, że szukasz czegoś sprawdzone. Wiesz, ja myślę, że jeśli chodzi o usługi transportowe Warszawa ma akurat całkiem sporo do zaoferowania (przykładowa oferta pod: http://transportwiki.com.pl/o-nas/) , więc wytarczy tylko dobrze poszukać i na pewno się znajdzie coś dobrego. I taniego, bo podejrzewam, że o coś takiego raczej siostrze chodzi.

#2016-04-06 22:48:43 

johannus

Użytkownik

Tak, właśnie tak, masz całkowitą rację. Dlatego właśnie pytam tu na forum, co o tym wiecie, żeby nie zaliczyć żadnej wpadki.
#2016-04-07 00:57:44 

piłam_swoje_łzy

Użytkownik

Cześć. Ja niedawno zamówiłam taką firmę przeprowadzkową - http://transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/ - i powiem Ci, że całkiem zadowolona byłam. Wszystko zrobione fajnie, szybko, no i tanio. Pracownicy też całkiem fajni, uśmiechnięci, pomocni. Nie miałam wrażenia, że za karę tam pracują, jak to czasami się zdarza.

#2016-04-07 03:50:31 

johannus

Użytkownik

Ooo, a mogłabyś jakieś namiary dać? Byłbym zainteresowany.
#2016-04-07 05:07:59 

piłam_swoje_łzy

Użytkownik

No jasne, wejdź tylko sobie na transportwiki.com.pl i tam to już sobie poradzisz ze znalezieniem kontaktu do nich bez problemu. Polecam gorąco.
#2016-04-07 07:37:31 

johannus

Użytkownik

Bardzo Ci dziękuję! Już wszystko załatwione. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015