#2016-04-08 04:44:11 

light_of_night

Użytkownik

Panowie (i Panie jeśli tu jesteście) czy ktoś mógłby polecić mi etykiety, które byłyby wytrzymałe na warunku atmosferyczne? Prowadzę centrum ogrodnicze na otwartym powietrzu (cóż jeszcze nie dorobiłem się takiej kasy żeby postawić wielką halę na cały swój asortyment) i chciałbym opisać znajdujące się tam artykuły. Wiecie, cena, podstawowe parametry, tak żeby ludzie nie przychodzili do mnie co chwile z pytaniami typu za ile to dokładnie, a jakie jest długie, a ile waży. Trochę męczące jest jesli masz w ciągu dnia 100-200 takich pytań, a chcesz robić w tym czasie coś zupełnie innego.
#2016-04-08 05:20:35 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Mialem kiedys podobny problem, ale szczesliwie go rozwiazalem. Obczaj stronke swiatetykiet24.pl i poszukaj tam zakładki z etykietami ochronnymi i zabezpieczającymi i (czy jakos tak, na pewno znajdziesz). Maja tam kilka typow etykiet superwytrzymalyh, co moge potwierdzic osobiscie. Prowadze skład budowlany, wiec większość rzeczy stoji na dworze, gdzie wiadomo, ze pogoda jest rozna. Te etykieteczki przetrwaly juz kilka gradobic, sniezyc i niezliczone ulewy. Tak wiec faktycznie sa nie do zdarcia. Chyna o takie cos chodzi koledze.
#2016-04-08 06:44:48 

light_of_night

Użytkownik

A znajdę tam też trochę różnokolorowych etykiet ? Zależałoby mi na kolorach, tak żeby były one już z daleka widoczne. Wiecie - przychodzi babcinka, co pamięta dobrze poprzedni system, szukająca narzędzi do ogródka. Babcia trudno widzi, więc nie zauważy mało wyrazistych etykiet. Taka osoba potrzebuje czegoś bardzo widocznego, najlepiej jaskrawego, żeby z daleka to dojrzeć i nie zamęczać mnie (nie macie, jak długa może być rozmowa z taką babcinką).
#2016-04-08 08:30:02 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Mysle ze pewnie beda mieli tam takze cos takiego ale pewnie najlepiej jakbys sam poszukal albo naj lepiej zadzwonil do sklepu.
#2016-04-08 10:20:26 

edelmeister

Użytkownik

A czy koledzy może orientują sięczy da się w tym sklepie dostać coś w stylu dużych przezroczystych naklejek do zadruku bądź zapisu?
#2016-04-08 10:39:49 

Gruber

Użytkownik

Uprzedziłem kolegów w odpowiedzi :) Ja sugerowałbym wyprobowanie czegos takiego http://www.swiatetykiet24.pl/folie-do-znakowania.html Je da się zadrukować, są przylepne - o coś takiego chodziło?
#2016-04-08 12:51:50 

edelmeister

Użytkownik

Dokładnie tak! Dzięki ziomuś. Miałbyś u mnie piwko, ale jesteśmy na forum, więc mogę jedynie dać emotkę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015