#2016-04-11 06:30:48 

Bluemaster

Użytkownik

Witam serdecznie. Szukam taniej, a najlepiej darmowej możliwości na modernizację linii montażowej w mojej firmie. Słyszałem o różnych projektach prowadzonych przez urzędy, ale niestety na te w Powiatowym Urzędzie Pracy się nie łapię. Czy są jeszcze jakieś inne programy na doposażenie, albo wyposażenie stanowisk pracy?
#2016-04-11 06:46:00 

czekoladka29

Użytkownik

Z tego co wiem to jest coś takiego. Można starać się o dotację z ZUSu na cele związane z bhp a w to zalicza się modernizacja przestarzałych maszyn obsługiwanych przez personel który może być narażony na wypadek. Musiałbyś tylko dobrze napisać wniosek a masz duże szanse na dostanie sporeych pieniądzy.
#2016-04-11 07:52:35 

Bluemaster

Użytkownik

Brzmi bardzo ciekawie, dzieki za szybką i rzeczową odpowiedź. Wiesz może kto pomoglby mi w napisaniu takiego wniosku? Zawsze wole stawiac na profesjonalistów niz robic cos sam, szczegolnie jesli sie na tym nie znam.
#2016-04-11 09:42:19 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Cześć, ja korzystałam z pomocy firmy Diwos, z którą regularnie współpracuję w ramach szkoleń stanowiskowych. Własciwie to dowiedzialam sie o tym calym programie przez przypadek, poczas luznej rozmowy w przerwie szkoleniowej. Okazalo sie ze moge dostac dofinansowanie wiec skorzystalam. Początkowo byłam niemal pewna ze nic z tego nie wyjdzie ale bardzo miło się zaskoczyłam :). Pozdrawiam i polecam każdemu, bo warto skorzystać.
#2016-04-11 12:14:33 

Forsiak

Użytkownik

ja również korzystałem z usług firmy o której piszesz i wysłałem wniosek dwa dni temu. Narazie czekam, ale sądzę że powinno się udać bo spełniam wszystkie wymogi a jesli chodzi o liczbę odmów to Diwos ma ich marginalnie mało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015