#2016-04-12 21:49:19 

arabica

Użytkownik

Zakładam ten temat, bo poszukuję inspiracji, jeśli chodzi o urządzenie łazienki. Ma 8m2, więc jakaś bardzo mała nie jest, duża też raczej nie. Oglądam często kanał DOMO, ale jakoś nie potrafię przełożyć zaobserwowanych tam pomysłów na swoje. Czy znacie jakąś stronę, na której można obejrzeć fajne pomysły na urządzenie wnętrz? W ostateczności projektanta w Poznaniu, który się tym zajmuje? Z góry dziękuję za pomoc!
#2016-04-13 00:38:27 

latina

Użytkownik

Z czym masz największy problem? Z ustawieniem mebli, prysznica, etc.? Czy po prostu nie wiesz, co ci się podoba tak naprawdę?
#2016-04-13 02:54:22 

arabica

Użytkownik

Chciałabym kupić ładne szafki, w tym ścienne, ale sama nie wiem… sam układ to raczej nie jest problematyczny, mam już mniej-więcej wizję tego, co postawię gdzie. Rzecz w tym, że nie mogę się zdecydować na konkretny styl i dlatego szukam inspiracji. Chyba bardziej w stronę nowoczesności bym się jednak zwracała.
#2016-04-13 03:19:05 

latina

Użytkownik

Słynna, tak modna nowoczesność? ;) Zajrzyj do tego sklepu: http://www.giantlazienki.pl/meble-szafki-lazienkowe , mnie osobiście bardzo się spodobały meble z serii Susanne. Takie czyste i minimalistyczne. Mniej więcej za pół roku planuję remont, pewnie je sobie zamówię. Dolną łazienkę w całości urządzałam w tym salonie, ale tam mam komplet Ritorno. Męzowi wpadł w oko. Jakość bardzo przyzwoita.
#2016-04-13 04:45:46 

czekoladka29

Użytkownik

W tym salonie, o którym pisze dziewczyna wyżej jest bardzo dobra obsługa. Znają się na rzeczy. Ja byłam na sepcjalnym spotkaniu u nich z architektką, która mi zaprojektowała łazienkę według moich wytycznych. Nie musiałam się sama męczyć dzięki temu. Co najlepsze, projekt faktycznie mnie niczego nie kosztował, płaciłam tylko za szafki, zlew, prysznic i toaletę, czyli ogólnie wyposażenie.
#2016-04-13 07:25:07 

arabica

Użytkownik

Dzięki bardzo za pomoc! Przejadę się tam w takim razie. Na stronie internetowej mają bardzo ładne rzeczy, muszę przyznać :) Trafiłaś w mój gust idealnie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015