#2016-04-13 06:47:16 

latina

Użytkownik

Jak oceniacie zamawianie mebli na wymiar do całego domu? Na ile zwiększa to koszt umeblowania? Czy to daje takie korzyści, że warto?
#2016-04-13 07:26:44 

histeria

Użytkownik

Mam wszystkie meble w domu tak zrobione. Moim zdaniem nie ma sensu oszczędzać w takim przypadku, bo jak się kupi jakiś złom ze sklejki, to i tak max 3-4 lata i trzeba będzie całe wyposażenie wymieniać. Lepiej zainwestować więcej pieniędzy na początku i mieć spokój na długie lata. Całkowicie polecam!
#2016-04-13 08:01:39 

Bluemaster

Użytkownik

Pozwoliłem sobie na komplet mebli na zamówienie, konkretnie zamówiłem przez Zakład Stolarski Paweł Pigła (to było niedaleko Poznania). Uważam, że to były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy podczas całej budowy domu. Dlaczego? Po prostu moja żona dostała wszystko co do szczegóły takie, jak jej przyszło do głowy i nie robiła mi problemów o nic już potem :) No nie mówcie, że na to nie warto wydać pieniędzy... :)
#2016-04-13 08:30:34 

morthuusX

Użytkownik

Niby kolegi wypowiedź to taka żartobliwa, ale w sumie święta racja. To jest jedyna możliwość, żeby wszystko się w pełni zgadzało z oczekiwaniami. Żaden kupiony gotowiec nie jest doskonały, a zazwyczaj im bardziej pasuje, tym więcej kosztuje. To już chyba lepiej faktycznie znaleźć stolarza, który zrobi to na pewno porządniej niż chińska fabryka. Do tego wspiera się przez to lokalną produkcje, a nie zagraniczne korporacje.
#2016-04-13 10:42:52 

latina

Użytkownik

No na pewno zapewnia to ogromną oryginalność domu. Wszystko jest specjalnie dla ciebie i nie do powtórzenia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015