#2016-04-18 04:16:55 

arabica

Użytkownik

Ciekawa jestem waszego zdania. Rozmawiałam ostatnio ze swoim ojcem i on absolutnie odmawia poddania się badaniu kolonoskopowemu. Wie, że jest mu to potrzebne, bo inaczej nie da rady zbadać mu jego objawów, ale stanowczo odmawia z uporem maniaka. Czy wy też macie takie opory? Jeśli tak to co by was przekonało do tego, żeby się przemóc i iść na badanie?
#2016-04-18 04:47:35 

kijanka

Użytkownik

Ja ogólnie to nie wiem czemu faceci maja taki problem z robieniem sobie takich badań albo chodzeniem do urologów i proktologów. My kobiety chodzimy do ginekologa średnio od 15-16 roku życia i na początku, co zrouzmiałe to się wstydzimy, bo to jednak obcy człowiek a tu nasze intymne sprawy. Ale my z tego wychodzimy i do końca życia średnio co pół roku lądujemy na fotelu ginekologicznym. Wam ten stres zostaje. Jakie ojcec ma objawy?
#2016-04-18 05:38:20 

arabica

Użytkownik

To jest jeszcze w pełni sprawny ale jednak już w średnim wieku facet. Nie chce się zgodzić bo twierdzi, że każdą chorobę można wyleczyć bez tak inwazyjnych badań. Jego największym problemem jest wyleczenie nietrzymania stolca, oczywiście sam nic nei zrobi tym bardziej jeśli lekarz nie moze zobaczyć i ocenić przyczyny.
#2016-04-18 05:47:30 

kijanka

Użytkownik

To może w takim razie terapia szokowa w postaci incydentu w miejscu publicznym by coś dała. Cóż, mogę ci najwyżej polecić klinikę, w której jest proktolog, który jest bardzo dobry, robią tam kolonoskopie w bardzo komfortowych warunkach. Ja miałam i w ogóle nie było to dla mnie problemem. Miejsce nazywa się Proctogin i łatwo tam dotrzeć, na wizyty też nie trzeba długo czekać.
#2016-04-18 07:24:14 

arabica

Użytkownik

Coś tam konkretnie leczyłaś?
#2016-04-18 10:05:34 

kijanka

Użytkownik

Tak i w sumie zostałam tam też na prowadzenie ciąży. Ale wtedy musiałam mieć operację przepukliny z użyciem siatki. Dość szybko wróciłam do siebie a lekarze dbali o mnie cały czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015