#2016-05-03 23:38:08 

edelmeister

Użytkownik

Cześć. Postanowiłem wbrew wszystkim zainwestować w szambo na swojej posesji. Wszyscy mi to odradzają, ale ja zamierzam zaimplementować też inne oszczędne rozwiązania, żeby w bardziej długim czasie było to znacznie bardziej opłacalne. Problem jednak w tym, że mieszkam w świętokrzyskim i nie wiem gdzie szukać firmy, która się tym zajmuje. No i jeszcze czy szukać podwykowawcy czy kupować od producenta? Nie musi być tanio, ma być dobrze.
#2016-05-04 01:05:20 

Gruber

Użytkownik

A wiesz co, dobrze trafiłeś. Jest firma, która nie tylko robi szamba z bardzo wytrzymałego betonu ale również je wysyła i montuje: http://spszamba.pl/szamba-betonowe/swietokrzyskie.php . Myślę, że lepiej i wygodniej nie znajdziesz.
#2016-05-04 02:36:39 

jaskółeczka

Użytkownik

Ja się ostatnio właśnie z mężem zastanawiałam czy też nie zdecydować się n takie rozwiązanie. Ja się wychowywałam na takiej wiejskiej wsi i generalnie coś takiego jak szambo to była normalka. Nikt nigdy nie narzekał, a ci co bogatsi to mieli nawet toaletę w domu :) i to była rewelacja, nie marnowało się tyle tego wszystkiego co teraz, płaciło się dużo mniej. Oczywiśce to były inne czasy to biorę na to poprawkę, ale i tak.
#2016-05-04 05:12:21 

edelmeister

Użytkownik

No właśnie o tym mówię. Uważam, że obecnie jest to jedyne sensowna rzecz. Natomiast martwię się nieco bo moja działka nie jest jakiejs ogromnej wielkości, więc duże szambo nie wchodzi w grę. Co w związku z ty, czy można to jakoś obejść?
#2016-05-04 08:05:03 

Gruber

Użytkownik

U tego producenta są zbiorniki o różnej wielkości więc pewnie będziesz mógł coś pod siebie wybrać. Wejdź na stronę http://spszamba.pl/ , następnie w zakładkę z cennikiem i wymiarami.
#2016-05-04 09:01:50 

jaskółeczka

Użytkownik

Nam też się wydawało najpierw, że jesteśmy dziwaki ale okazuje się, że akurat w lubuskim szamba betonowe sa już dość popularne, dlatego nie będziemy mieć skrupółow.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015