#2016-05-30 02:09:12 

johannus

Użytkownik

Bardzo chcę mieć zarówno własny sklep internetowy, jak i stacjonarny. Z tym drugim nie ma problemu. Firma zarejestrowana, kasa fiskalna stoi, mam kilku dostawców i generalnie wszystko jest pod kontrolą. Gorzej z kwestią internetową. Wiem, że coraz więcej osób tak kupuje, dlatego chciałbym też wejść do tego świata, ale nie mam o nim pojęcia. Co muszę zrobić, żeby jakoś z sensem go stworzyć?
#2016-05-30 03:52:58 

edelmeister

Użytkownik

Wiesz co, jak ni o tym nie wiesz, to lepiej się nawet nie zabieraj. Stworzenie zwykłej strony internetowej już jest trudne, a co dopiero takiej sprzedażowej. Jak nie masz umiejętności, ani konkretnej potrzeby to po co się pchasz do internetu? Masz za proste życie?
#2016-05-30 05:01:13 

jaskółeczka

Użytkownik

To ja się w ogóle nie zgadzam z kolegą powyżej. Nie trzeba wcale się na tym znać, tylko znać kogoś, kto się w tym dobrze orientuje, a jeszcze lepiej wynająć kogoś, kto to zrobi od zera i zagwarantuje pełen profejsonalizm.
#2016-05-30 06:02:26 

morthuusX

Użytkownik

Tak w skrócie, to potrzebuje pan dobrego programisty, dobrego grafika i dobrego specjalisty od SEO. Jak strona będzie sprawnie działać, łądnie wyglądać i wyląduje wysoko po w wyszukiwarce, to klienci na pewno się szybko znajdą. No a jak nie, to pozostaje ten stacjonarny punkt.
#2016-05-30 06:23:18 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Wracając do tych firm tworzących sklepy, to one istnieją i wcale nie są drogie. Ja zamawiałam u AptusShop i byłam bardzo zadowolona z tej decyzji. Płacisz raz, masz zapewnione wszystko, co jest potrzebne do wystartowania z biznesem online.
#2016-05-30 08:27:07 

Gruber

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcami, trzeba iść z duchem czasu i się nie przejmować, że się należy do pokolenia, które dorastało bez internetu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015