#2016-05-31 01:03:41 

kijanka

Użytkownik

Szukam pomysłu na jakis fajny prezent dla chłopaka. Jest to osoba bardzo praktyczna i lubi dostawać coś co przydaje się w codziennym życiu. W jego pokoju nie ma zadnych niepotrzebnych rzeczy, nawet powiedziałabym ze jest troche pusto :P, ale to chyba taki skandynawski typ. Może opowiem troche o nim to bedzie łatwiej cos dobrać – interesuje sie muzyką, amerykańskimi samochodami i trochę wojskiem. Mam nadzieje że mi pomozecie bo ja nie znalazłam niczego co by pasowało do tej mieszanki :P
#2016-05-31 01:42:36 

Forsiak

Użytkownik

Odpowiedź jest bardzo prosta kup mu amerykańską muzykę, samochód albo wojsko na pewno będzie zadowolony. Pozdrawiam.
#2016-05-31 04:18:40 

latina

Użytkownik

Widze humorek dopisuje ;]. Ja bym kupiła stylową kurtkę męską. Może nawet skórzana by była w porządku? Po prostu wiem że faceci lubią kurtki, a skoro chłopak jest taki praktyczny to na pewno mu się spodoba taki prezent. Musisz tylko wybrać coś stylowego, co będzie do niego pasować.
#2016-05-31 06:33:55 

kijanka

Użytkownik

Brzmi to całkiem ciekawie i może to będzie to czego szukam. Myślę czy zwykła kurtka skórzana, ewentualnie z jakimś ciekawym zamkiem idącym pod ukos albo coś takiego nie byłaby fajnym rozwiązaniem. Co o tym myślicie?
#2016-05-31 07:01:31 

latina

Użytkownik

jak najbardziej może być. Z tego co pamiętam to Sklep Reyoung ma bardzo duży wybór takich kurtek. Poszukaj czegoś tam i daj znać czy coś Ci wpadło w oko bo sama jestem ciekawa co wybierzesz :). Powodzenia i pozdrawiam.
#2016-05-31 09:10:20 

ZakonAryna

Użytkownik

Cześć. Kiedyś dostałem od narzeczonej kurtkę i byłem mega zadowolony. Nigdy wcześniej nie miałem skóry wiec nie wiedziałem jaka to wygoda i uniwersalność, bo w zimą nosze ją z podpinką a jesienią albo bardzo wczesną wiosną bez. Dla mnie to był prezent w dziesiątkę chociażby dlatego że mam ja już 8 lat. Aż się łezka w oku kręci ile już czasu upłynęło.
#2016-05-31 09:32:28 

latina

Użytkownik

Wy faceci w ogóle jesteście praktyczni do bólu. Mój kiedyś zrobił mi dowcip i na imieniny kupił mi szczotke, mielismy poprzedniego dnia małą awanturę ale to go nie usprawiedliwia ;]. Na jego imieniny kupiłam mu młotek i śrubokręt a on mi powiedział ze to fantastyczny prezent i od razu znalazł na to miejsce w swoim składziku. Jak z wami wytrzymać?
#2016-05-31 12:09:31 

ZakonAryna

Użytkownik

To proste, nie awanturować się z nami :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015