#2016-06-01 03:20:46 

lulka

Użytkownik

Hej! Poszukuję jakiegoś dobrego alkomatu. Wiadomo, każdemu zdarza się czasem coś tam wypić wieczorkiem, zwłaszcza jak w pracy dużo roboty i stresu, to trzeba jakoś odreagować sobie. No, ale nie w tym rzecz. Dnia następnego głowa może boleć, a tu trzeba wsiąść do samochodu i do pracy jechać. Można też taksówkę zamówić, jak jednak jeszcze wszystko nie wywietrzało. No ale żeby to wiedzieć, to trzeba sprawdzić, a żeby sprawdzić, to trzeba mieć alkomat. Możecie polecić jakieś alkomaty, które Wy macie w swoich samochodach? Chętnie skorzystam ze wszystkich Waszych rad.
#2016-06-01 04:28:57 

johannus

Użytkownik

Cześć. Ja bym Ci polecał alkomat z sensorem elektrochemicznym. One są o wiele lepsze od tych półprzewodnikowych, bo są trwalsze, dokładniejsze, nie wymagają tak częstej kalibracji. Może kosztują trochę więcej, ale myślę, że dla własnej wygody i bezpieczeństwa, zdecydowanie warto jest zapłacić każde pieniądze.
#2016-06-01 07:15:55 

lulka

Użytkownik

A mógłbyś mi powiedzieć, gdzie tak alkomat mogłabym kupić, gdybym się zdecydowała?
#2016-06-01 09:26:40 

johannus

Użytkownik

No jasne. Ja swój kupiłem na kalibrujemy.pl i mam wrażenie, że zdecydowanie warto zainteresować się tą ofertą, która tam jest, bo można sporo skorzystać i dostać świetny alkomat, który będzie długo służył. Przy okazji tam też są poradniki, które mówią o tym, jaki alkomat jest najlepiej kupić, więc można sobie poszperać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015