#2016-06-07 05:20:58 

light_of_night

Użytkownik

Panowie, waszym zdaniem co najbardziej wpływa na możliwośc osiągniecia orgazmu przez kobiete. Czy jest to nastrój, zaufanie, czy może długośc penisa. Jesli macie pomysly na jeszcze jakis element to piszcie smialo i uzasadnijcie.
#2016-06-07 08:09:19 

johannus

Użytkownik

Ja uwazam ze zasadnicze znaczenie ma dlugosc penisa. Mialem kiedys olbrzymi problem z kobietami z tego powodu az do czasu kiedy znalazłem w necie ranking środków na wydłużenie penisa. Kupiłem wtedy Natural XL. Środek był dla mnie jak święty gral. Wszystko się zmieniło niemal w ciągu kilku dni.
#2016-06-07 09:55:35 

edelmeister

Użytkownik

Podzielam opinie kolegi. Niedawno zastanawialem sie nad zakupem środka Penihuge opinie które znalazłem w internecie były bardzo pozytywne, a srodek niedrogi i bezpieczny. Pytałem o niego lekarza zeby miec 100 procent pewnosci. Spróbowałem i nie żałuję. Jeśli miałbym jeszcze raz wybierac to nic bym nie zmienił.
#2016-06-07 10:30:13 

histeria

Użytkownik

Czy słyszeliscie cos o srodku Bigger Size tabletki tak opisane znalazłam ostatnio w szafce mojego chłopaka. Nie wiem co mam o tym myśleć bo jego penis do małych nienależy. Branie takich preparatów nie jest szkodliwe dla organizmu? Proszę o szybką odpowiedz bo ta sprawa bardzo mnie dręczy.
#2016-06-07 12:03:50 

edelmeister

Użytkownik

Jego penis nie jest mały bo stosuje te preparaty :). To cos normalnego wiekszosc facetow je bierze i nic złego im sie nie dzieje. Kazda tabletak przechodzi wnikliwe badania i testy zeby byc dopuszczona do sprzedazy wiec nie masz sie czego obawiac.
#2016-06-07 14:24:49 

histeria

Użytkownik

Skoro tak mówisz, no rzeczywiscie nie sprzedaliby mu czegos szkodliwego..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015