#2016-06-08 03:32:53 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Cześć. Od kilku już lat interesuje się modelarstwem. W domu mam ich już mnóstwo, ale samych tych modeli bardziej interesuje mnie sam proces ich sklejania, a potem to te modele już mogę oddać, sprzedać. No ale jednak trzymam je wszystkie. :D Każdy model jest wyjątkowy i skleja się go zupełnie inaczej. I dlatego nie składam po dwa razy tego samego. Problem polega na tym, że w moim lokalnym sklepie już wszystkie modele się skończyły i nie będą sprowadzać dla mnie nowych, bo też nie mają skąd. I tu teraz moje pytanie, skąd bierzecie modele plastikowe do sklejania? Bo wiem, że jest ich mnóstwo na rynku, niemożliwe, żebym już wszystkie ułożył. :P
#2016-06-08 06:23:52 

ZakonAryna

Użytkownik

No tak, rzeczywiście na rynku jest sporo różnych modeli i na pewno są jeszcze jakieś, których nie masz. Poszukaj sobie w internecie, to jest przecież kopalnia wszelkiego rodzaju rzeczy, tym bardziej jak nie chcą dla Ciebie w sklepie sprowadzić. Podziwiam za wytrwałość w tym sklejaniu. Jak chcesz, to odwiedź sobie sklep agtom.eu i zobacz, co tam mają, bo wybór mają spory. :P
#2016-06-08 07:32:40 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Widze, widze, że spory wybór i aż oczopląsu dostaję :P Widze nawet, że mają farby od Vallei, a tak długo ich wszędzie szukałem, a wystarczyło tylko wejść tutaj i już są. :D
#2016-06-08 08:46:09 

ZakonAryna

Użytkownik

A widzisz, warto czasami poszukać, żeby znaleźć coś fajnego. Cieszę się, że znalazłeś jakieś nowe modele. I farby. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015