#2016-06-09 02:38:53 

light_of_night

Użytkownik

Siemka, słuchajcie, mam kawalerkę z aneksem kuchennym i chciałbym jej dać nowe życie. Obecny wystrój to dno i mogiła, zero miejsca, stare wyposażenie, klimat jak z lat 70-tych. Do tego nei mam pomysłu, jak zmienić wszystko – ani pieniędzy na jakieś porady designera czy kogo tam. Co byście zrobili na moim miejscu?
#2016-06-09 03:56:28 

histeria

Użytkownik

Masz dziewczynę? To wpuść ją do mieszkania i daj wolną rękę. ;) Po paru dniach nie poznasz kuchni. ;)
#2016-06-09 04:09:15 

light_of_night

Użytkownik

Ooo, co to, to nie. ;) Lubię swoje mieszkanie, a ona na kuchni by nie poprzestała. Polećcie mi raczej jakieś fajne projekty mebli kuchennych, które mógłbym zrobić sam, bo trochę narzędzi w piwnicy leży, a ja kiedyś się bawiłem w meble.
#2016-06-09 05:24:04 

johannus

Użytkownik

No w sumie to jakiś pomysł jest, możesz wykorzystać stare szafki i np. poprzerabiać, dać nowe blaty robocze i już masz sporą zmianę. Jeśli umiesz się bawić w takie rzeczy, to sam dasz radę, bez porad fachowca.
#2016-06-09 06:31:32 

arabica

Użytkownik

Wiesz, gdzies widziałam fajne dekoracje na ścianach ze sklejki meblowej, naprawdę odjechane i zmieniające całą kuchnię. Poszukam linku i jak namierzę, gdzie to było, pokażę ci tu. :) Fajnie jest remontować sobie mieszkanko, strasznie to lubię – tak zrobić coś z niczego, uwielbiam normalnie. Co jakiś czas przebudowuję sobie swoje M, aż się rodzina ze mnie nabija. ;)
#2016-06-09 07:56:36 

light_of_night

Użytkownik

A fajny pomysł mi podrzuciłaś z tym docinaniem płyt, od biedy mógłbym z nich zrobić całkiem nowe rzeczy do całej kuchni, zestawić ze sobą różne kolorystyki.. super sprawa, podrzuć jednak ten link, gdybyś znalazła, zawsze to lepiej zobaczyć, niż tylko sobie wyobrażać.
#2016-06-09 08:26:10 

arabica

Użytkownik

Jasne, jak tylko go znajdę, ale póki co – możesz sobie pooglądać czasopisma wnętrzniarskie, w sieci są, tam jest wiele ciekawych i inspirujących fotek, czasami nawet pokazane krok po kroku, jak robić dane rzeczy, meble, dekoracje. Kuchenne pomysły też powinny być. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015