#2016-06-09 20:50:22 

histeria

Użytkownik

Hej wszystkim. Dużo ostatnio podróżuje, głównie w celach służbowych. Myślicie że lepiej jest zainwestować w wynajem auta na czas pobytu w danym mieście czy może lepiej od razu podpisać umowę na leasing na jakieś fajne auto?
#2016-06-09 23:29:37 

Bluemaster

Użytkownik

Wszystko zależy jakie masz dochody w firmie i czy stać cię na podpisanie umowy na okres kilku lat. Jeżeli twoje wyjazdy nie są częściej niż 4 razy w miesiącu to może się okazać że bez sensu jest brać po to leasing. To już musisz sama przekalkulować.
#2016-06-10 01:39:41 

Forsiak

Użytkownik

Też miałem kiedyś taki dylemat. Jeżeli chodzi o dobrą wypożyczalnię samochodów w Warszawie to znajdziesz tego całe mnóstwo i to bez większych problemów. Ja wybrałem wynajem, bo jeżdżę na tyle rzadko, że interesuje mnie tylko żeby dostać auto i żeby było w dobrej kondycji.
#2016-06-10 03:38:27 

arabica

Użytkownik

Wynajem zawsze spoko tylko znajdź sobie firmę która nie będzie zdzierać z ciebie skóry. Korzystałam i wiem jakie kosmiczne ceny potrafią wymyślić właściciele.
#2016-06-10 04:48:05 

ZakonAryna

Użytkownik

Była kiedyś w internecie dostępna taka fajna strona gdzie można było porównać ile co kosztuje. Nie pamiętam adresu ale spróbuj tak wpisać jak ci mówię to może uda ci się coś jeszcze znaleźć. Strona podliczała koszty całego wynajmu wraz z przewidywanymi kilometrami i zużyciem paliwa.
#2016-06-10 05:51:36 

lulka

Użytkownik

Brała bym leasing. Nie wiem jak ty, ale ja czuję się dużo bardziej komfortowo jeżeli wiem że auta mogę użyć w dowolnym momencie. Zresztą jak masz takie auto to używasz też go na co dzień więc odpada ci koszt utrzymania auta osobistego.
#2016-06-10 08:24:52 

Masteryx

Użytkownik

Pamiętajcie żeby przy podpisywaniu jakichkolwiek umów dobrze sprawdzić co jest tam napisane. Ja od kiedy czytam takie rzeczy to mam umowę na auto gdzie bank dodatkowo opłaca serwis i naprawy.
#2016-06-10 10:46:59 

Bluemaster

Użytkownik

Po dłuższym namyśle jednak stwierdzam, że leasing będzie dużo lepszą opcją. Ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Wynajem auta wyjdzie dużo drożej a tak to auto masz zawsze u siebie. Do tego pomyśl ile czasu stracisz na odstawianiu auta i ponownym odbiorze :D
#2016-06-10 12:52:32 

histeria

Użytkownik

Mimo wszystko, ja znalazłam firmę, która ma naprawdę korzystne warunki wynajmu. Jak sobe przeliczyłam, to wychodzi mi duzo korzystniej niż leasing. Tak czy siak, dzieki za Wasze opinie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015