#2016-06-24 02:53:35 

kijanka

Użytkownik

Szukam jakiejś dobrej stronki z gadżetami. Zależy mi na jakości, atrakcyjnych cenach i w miarę szybkiej dostawie. Ktoś coś kojarzy?;)
#2016-06-24 05:27:51 

latina

Użytkownik

Od grooooma tego jest! Już parę razy zamawiałam, za każdym razem z jakiejś innej stronki i w sumie żadna jakoś szczególnie mi w pamięć nie zapadła. Jakość jak jakość, ceny chyba wszędzie takie same, a z czasem dostawy to różnie bywa ;p
#2016-06-24 05:51:46 

Bluemaster

Użytkownik

No nie zgodziłbym się, że jakość i ceny wszędzie takie same. Też już z wielu miejsc zamawiałem i w niektórych sklepach gadżety firmowe są dobrej jakości a na niektórych takiej, że pożalsieBoże ;) Cenowo też bardzo różnie. Z takich sklepów godnych polecenia to przychodzi mi teraz do głowy tylko Bonnum. Zamawiałem tam już dwa razy i za każdym byłem zadowolony. Za pierwszym razem zamawiałem kubki grawerowane to aż byłem zaskoczony tym jak precyzyjnie są wykonane, bo na niektórych stronach to na zdjęciu wyglądają tak, że ah i oh, a potem jak otwierasz paczkę z gadżetem to nic tylko płakać… Ceny tam są zróżnicowane tak, że na każdą kieszeń coś się znajdzie i ogólnie się opłaca. Co do dostawy to nie pamiętam ile czekałem, ale raczej był to jakiś normalny czas oczekiwania, bo w innym wypadku na pewno zapamiętałbym ;) Także ogólnie polecam, jak przypomni mi się jakaś jeszcze strona to dopisze, ale ta to raczej pewniak.
#2016-06-24 08:14:19 

lulka

Użytkownik

Jeśli dobrze zapamiętałam nazwę to mi ta stronka też ostatnio obiła się o uszy. Moja znajoma zamawiała tam reklamowe kubki z nadrukowanym logo i bardzo sobie chwaliła. Co prawda kubków jeszcze nie widziałam, więc ręki sobie uciąć nie dam, ale moja znajoma już trochę się tych gadżetów reklamowych w życiu nazamawiała, więc jak chwali jakiś gadżet za jakość to trzeba jej wierzyć na słowo :D
#2016-06-24 10:11:39 

Bluemaster

Użytkownik

Aaa i zapomniałem napisać, że mają przepyszne słodycze reklamowe, bo to je zamawiałem za drugim razem. Z resztą smak smakiem, ale co ważniejsze papierek wyglądał naprawdę profesjonalnie. Ogólnie warto teraz stawiać na słodycze jeśli chodzi o reklamę, bo jakoś tak trafiają do ludzi;)
#2016-06-24 10:41:12 

kijanka

Użytkownik

dzieki kochani za Wasze opinie :0 Mysle, ze wszystko, co chciałam ju wiedziec, to wiem :) Pozdr!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015