#2016-06-27 02:35:51 

arabica

Użytkownik

witam wszystkich serdecznie. Moje dzieci uparły się na snowboard. Ostatnio nie ma z nimi żadnej rozmowy, są wieczne pertraktacje i kłótnie o te deski. Nie chodzi o to że nie chce im kupić ale po prostu się boję że coś im się stanie, jakby nie patrzec to chyba sport ekstremalny. Myslalam zeby kupic im narty i wyslac na szkółkę zeby sie poduczyly ale nie wiem czy jest to dobry pomysl. Narty podobno tez są niebezpieczne. Co mam zrobić?
#2016-06-27 04:18:03 

Masteryx

Użytkownik

Wszystko jest ekstremalne jesli podchodzi sie do tego nierozsądnie. Jazda samochodem jest ogólnie bezpieczna, ale po alkoholu to już ekstremalna głupota niebezpieczna dla wszystkich wkoło. Tak czy inaczej dzieci mają różne zachcianki dlatego najlepiej będzie znaleźć dobrze wyposażoną wypożyczalnię sprzętów zimowych w Poznaniu i posłać dzieci na naukę jazdy. Jeśli się spodoba to można zakupić jakiś sprzęt i pogłębiać pasję.
#2016-06-27 04:47:14 

arabica

Użytkownik

no tak, ale boję się że coś im się stanie... znasz jakąś dobrą wypożyczalnię, jeśli się już zdecyduję?
#2016-06-27 05:55:12 

Masteryx

Użytkownik

Tak, Supersportowy.pl ma bardzo dobry i bezpieczny sprzęt. Kiedyś bardzo pasjonowały mnie jednoślady, do dziś chyba nawet tak jest i interesowały mnie rowery Kokkedal Poznań jak wiadomo nie ma zbyt wielu sklepów z tego rodzaju rzeczami, a ja koniecznie chciałem kupić go dla narzeczonej. Udało mi się w końcu znaleźć ten sklep o którym pisze, kupiłem tam piekną miejską damkę która służy obecnie już żonie, do dziś :)
#2016-06-27 08:19:35 

arabica

Użytkownik

No to świetnie! Lubię słuchać takich historii, bardzo gratuluję!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015