#2016-06-30 06:53:38 

kijanka

Użytkownik

Hej, mam uzasadnione podejrzenia ze moj chlopak mnie zdradza i chciałabym sie dowiedziec czy naprawde tak sie dzieje czy wpadam po prostu w paranoje z zazdrości. Myślałam o detektywie ale to chyba za duzy kaliber. Gdzie indziej szukać pomocy?
#2016-06-30 07:05:57 

Bluemaster

Użytkownik

U detektywa :). To wcale nie za duzy kaliber tylko dokładne załatwienei sprawy. Chcesz mieć pewność to nie stawiaj na półsrodki tylko podejdz do tematu powaznie. Wynajmowałem detektywa specjalizującego się w zdradach w Warszawie i jestem bardzo zadowolony ze sie zdecydowałem. Miałem się oświadczać i poważnie myslalem o rodzinie ale dzieki sprawdzeniu tej osoby w pore sie wycofałem.
#2016-06-30 08:39:01 

kijanka

Użytkownik

Powiedz proszę z jakiego biura korzystałeś, bo jak czytam o twoich doświadczeniach to czuje sie coraz bardziej przekonana.
#2016-06-30 10:26:14 

Bluemaster

Użytkownik

Tu masz ich strone z opisem działania, czyli ogólne informacje odnosnie umowy, licencji itp. http://mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/. Naprawdę stają na wysokości zadania i poważnie podchodzą do każdej sprawy indywidualnie ją wyceniając ze względu na skomplikowanie i mozliwości klienta. Mam nadzieje ze chlopak jest ci wierny ale jesli pojawiaja sie watpliwosci to trzeba w pore reagowac zanim bedzie za pozno. Ludzie sa rozni i zawsze trzeba brac na nich poprawke.
#2016-06-30 12:08:39 

kijanka

Użytkownik

Umówiłam się na pierwsze spotkanie, nawet nie wiem jak ci dziekowac za pomoc i otworzenie mi oczu jakie ryzyko moze wyniknac jesli bede bierna. Rowniez mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale czas pokaze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015