#2016-07-07 02:56:16 

Masteryx

Użytkownik

Dzień dobry. Założyłem temat z tego powodu, iż szukam kogoś naprawdę profesjonalnego. Już nie raz naciąłem się na pseudo fachowców, dlatego w tym temacie wolałbym się zdać na kogoś doświadczonego. Chciałbym abyście podpowiedzieli mi, kto nadaje się na to, aby w pełni profesjonalnie tłumaczyć wszelkiego rodzaju ważne dokumenty głównie urzędowe z języka angielskiego. Znam oczywiście angielski ale nie na tyle, by móc to wszystko przetłumaczyć wiarygodnie. Potrzebny mi fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Dajcie namiar na kogoś sprawdzonego proszę.
#2016-07-07 04:19:53 

histeria

Użytkownik

Dzień dobry kolego. Jakiś czas temu też poszukiwałam fachowca z tej dziedziny. U mnie zadziałał pan z Poznania zajął się translacją angielskiej dokumentacji na język polski. Wszystko było dobrze wykonane. Bez oporów polecilabym go przyjaciółkom czy rodzinie, tak więc i polecam wam. Pozdrowienia
#2016-07-07 06:51:03 

Forsiak

Użytkownik

Witajcie. U nas by się przydał dobry korepetytor z języka angielsiego bo nasz syn totalnie olał sobie języki. Z niemieckiego jeszcze jakoś tam mu idzie, ale angielski niestety kuleje u niego już od dawna. Zdecydowaliśmy się na korepetycje. Jeśli ktoś może coś podpowiedzieć na ten temat z chęcią poczytamy z żoną. Póki, co też bazujemy na tym specjaliście.
#2016-07-07 08:59:08 

czekoladka29

Użytkownik

I dobrze robicie, korepetycje czasami są niezbędne. A ten fachowiec jest akurat godny polecenia korepetytor angielskiego. Mojej koleżanki córka też miała zagrożenie z angielskiego. Było to ładnych parę lat temu. Kumpela biegała po nauczycielach, a dopiero odpowiednie podejście miał tylko ten. Potrafił ją zmotywować. Tak, więc nie ma, co się zastanawiać, tylko uczyć.
#2016-07-07 11:51:35 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

nie każdy potrafi się nauczyć języków…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015