#2016-07-08 03:14:44 

arabica

Użytkownik

Witam wszystkich. Zmuszona zostałam prze moją psiapsiółkę założyć temat, aby uzyskać więcej informacji na temat zbawiennych produktów eko. Dopiero zaczynamy podróż z naturalnymi produktami, które mają zbawienne działanie zdrowotne, dlatego chętnie dowiedziałybyśmy się co jest na topie. Co się chętnie stosuje na potęgę i gdzie można to ewentualnie dostać. Pozdrawiamy
#2016-07-08 03:51:08 

jaskółeczka

Użytkownik

Cześć wam dziewczyny. Generalnie wszystkie przetwory eko są dobre i mają odpowiednie działanie. Mnie w większej mierze zafascynował produkt chia sklep internetowy poświecony takim produktom możecie sobie oblukać na sklepnaszezdrowie.pl. Poleciłabym również olej lniany lub z dzikiej róży, też świetne produkty.
#2016-07-08 04:44:16 

czekoladka29

Użytkownik

Dziewczyny, po co te dyskusje. Musicie zwyczajnie odwiedzić dobry sklep online z oferowanymi produktami eko i na pewno coś wybierzecie. Pamiętajcie, że bycie eko to nie tylko zjadanie produktów roślinnych, to także fajne i dobre kosmetyki z naturalnych składników. Nie stosuję takich zbyt dużo, a szkoda, bo chciałabym całkowicie wyeliminować te sztuczne, chemiczne twory.
#2016-07-08 06:16:29 

Gruber

Użytkownik

Witam. Pewnie was zdziwi, że akurat facet się wypowiada, ale cóż zaryzykuję. U mnie naturalne produkty też pomogły. Kupowałem niegdyś hiszpańską szałwię, super produkt na potencję. Też można go wyszukać w sklepach eko. Znana jest bardziej pod nazwą maca. Pozdrawiam
#2016-07-08 08:10:20 

kijanka

Użytkownik

Maca, rzeczywiście dobra na potencję. U męża problemy się rozwiązały dzięki temu produktowi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015