#2016-07-07 21:44:48 

lulka

Użytkownik

Zawsze wydawało mi się, że trzeba być bardzo pewnym siebie aby coś takiego nosić. Lateksy, odsłanianie ciała, przebrania… Gdzie jest granica między tym, co wulgarne, a tym, co przyzwoite? Co wypada, a czego nie? Czy warto się odważyć…?
#2016-07-07 22:47:00 

czekoladka29

Użytkownik

Wszystko zależy od kobiety. Każda stawia sobie własne granice i ja myślę że to jest w porządku. kusząca bielizna dla odważnych kobiet jest zdecydowanie w moim guście, ale wyobrażam sobie, że nie dla każdego tak może być. To dobrze, że się różnimy. Ja dzięki takiej bieliźnie czuję się naprawdę seksowna i wyzwolona, a moje życie intymne układa się cudownie.:)
#2016-07-07 23:15:19 

lulka

Użytkownik

lubisz też kostiumy pielęgniarki, studentki i tak dalej?
#2016-07-08 01:10:40 

czekoladka29

Użytkownik

tak, przebrania erotyczne mnie interesują.;) mojego partnera również. Nie uważam, by było w tym coś nieprzyzwoitego. Przebieram się dla osoby, którą kocham i nie paraduję w tym stroju po ulicy. Wtedy to by mogło być wulgarne. A w domu to jedynie dobre urozmaicenie, coś dla wyobraźni.
#2016-07-08 03:50:12 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Dla mnie sklep ze zmysłową bielizną erotyczną dla kobiet też nie jest niczym zdrożnym i nie rozumiem takiego podejścia. Zresztą to są zawsze prywatne sprawy intymne i ja nikomu do sypialni nie zaglądam;) ale sama wolę, gdy w mojej coś się dzieje i gdy nie jest nudno. Bielizna bardzo w tym pomaga. Ja polecam.;D
#2016-07-08 05:51:40 

Masteryx

Użytkownik

wulgarne? Nie zgadzam się…
#2016-07-08 07:04:47 

horyzontalna

Użytkownik

wiesz co, pewność siebie jest BARDZO ważna. Musisz dobrze czuć się ze swoim ciałem. Jeżeli tak jest, cokolwiek masz na sobie czujesz się uwodzicielska i działasz na innych. Ale te przebrania i bielizna są dużym wsparciem, bo pomagają akcentować co w tobie piękne i działają na zmysły. Myślę jak jedna z koleżanek wyżej, gdybyśmy obnazały się na ulicach, to jest spora różnica, ale my robimy to dla własnych związków i jest przyzwoicie.;)
#2016-07-08 08:34:20 

lulka

Użytkownik

ok., może macie rację. Ja czuję jakieś tabu społeczne… a może to moje własne lęki. Myślę, że mój partner chciałby, bym ubrała coś takiego. Wyszukał jakieś stroje na lolitta.pl i mi się też podobały, ale nie byłam przekonana czy to jest właściwe. Normalne. Może jest. Może spróbujemy.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015