#2016-07-22 04:29:42 

histeria

Użytkownik

Witajcie, spodziewam się dzidziusia jednak jeszcze przez jakis czas bede musiala chodzic do pracy... Zalezy mi na tym, żeby wyglądać ładnie, elegancko i gustownie (zawsze tak wygladalam w pracy, nie chcialabym tego jakos drastycznie zmieniac w czasie ciąży). Jednocześnie chcialabym, żeby mi bylo wygodnie ;) Pracujące mamy, jak się ubieracie do pracy?? :)
#2016-07-22 05:40:08 

arabica

Użytkownik

Witaj! Ja jestem w piątym miesiącu i póki co niektóre bluzeczki nosze te same, ktore nosiłam przed ciążą. Gładkie, proste eleganckie, nawet jeśli troszkę opinają brzuszek to nic, według mnie to też ładnie wygląda. Do pracy nosze tez spodnie (wole spodnie niz spodnice) – najlepiej z wszytym bawełnianym pasem na górze. Pozdrawiam i zdrówka życzę! ;)
#2016-07-22 07:36:22 

lulka

Użytkownik

Ja zainwestowałam w jeansy, dobrze dobrane i dopasowane, z pasem ciążowym – rewelacj! Do takich spodni dobrać bluzeczke to juz pikuś! Wygląda się w nich naprawdę dobrze, są bardzo wygodne, do pracy idealne! Takie spodnie dostaniesz w sklepach z odzieżą ciążową bez problemu! Wybór jest bardzo duży. Polecam.
#2016-07-22 07:56:27 

latina

Użytkownik

Ja lubię bluzki odcięte pod biustem, są bardzo wygodne i ładnie się w nich wygląda. Do tego leginsy i wygodne buty. Jeansy z pasem bawełnianym też super sprawa, właśnie jedne zakupilam, bardzo wygodne!
#2016-07-22 10:00:34 

histeria

Użytkownik

Bardzo, bardzo Wam dziękuję!!! W takim razie na pewno kupię jeansy z wysokim stanem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015