#2016-07-22 04:25:35 

latina

Użytkownik

Dzień dobry, który sklep będzie najlepszy dla mechaników samochodowych. Gdzie robicie zaopatrzenie? Najbardziej pasowałby mi sklep internetowy, ale może być zwykły. Ważne żeby był dobry, miał wszystko co potrzebne, w najwyższej jakości.
#2016-07-22 06:53:27 

lulka

Użytkownik

Według mnie najlepszy jest Tiptopol.pl. I pod względem wyposażenia i pod względem jakości i cen. Do tego bardzo dużą wagę przywiązują do obsługi klienta. Starają się zrobić wszystko, żeby klient był zadowolony. Widać zależy im na opiniach. Mi pasowało to, ze całe zakupy mogłam zrobić nie wychodząc z domu. Wszystko zamówiłam i elegancko doszło na adres warsztatu.
#2016-07-22 07:16:55 

arabica

Użytkownik

Nie wiem czego konkretnie potrzebujesz, ale świetne szybkozłącza znajdziesz tutaj http://sklep.tiptopol.pl/pneumatyka/krocce-i-szybkozlacza.html. A, że są one niezbędne w każdym warsztacie to podrzuciłam linka co byś nie musiała przeszukiwać całej strony. Ja w tym sklpeie online zawsze kupuję te szybkozłącza bo sa po prostu najlepsze :)
#2016-07-22 07:49:36 

histeria

Użytkownik

Kupowałam u nich czujnik ciśnienia i działą bez zarzutu. tak dobrego sprzętu jeszcze nie miałam. A z ta obsługą klienta to jest całkowita racja, naprawdę dbają o każdy szczegół.
#2016-07-22 09:11:44 

morthuusX

Użytkownik

Przede wszystkim mają bardzo dobre wyposażenie warsztatowe PCL. każdy mechanik od razu się zorientuje z jakim sprzedawcą ma do czynienia. I tutaj musze powiedzieć, ze jest bardzo uczciwie. Sprzedają najlepsze marki, a jak coś zawiedzie bez problemu wymieniają i to dużo szybciej niż by musieli. Ja kupuję tylko u nich, właśnie ze względu na to, ze mam pewność, ze zawsze się z nimi dogadam.
#2016-07-22 11:52:32 

latina

Użytkownik

Dzięki, właśnie takiego sklepu szukałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015