#2016-07-28 07:15:23 

czekoladka29

Użytkownik

Możecie podac orientacyjną cenę usługi tapetowania? Szykuję się do remontu mieszkania i próbuję zrobic ogólny kosztorys, a że bedę chciała wytapetować część ścian, więc taki orientacyjny cennik na tego typu uslugi bardzo by mi się przydał
#2016-07-28 07:28:57 

johannus

Użytkownik

W różnych miastach są różne ceny. Ogolnie można powiedzieć tak, w dużych miastach za takie usługi zaplacisz więcej jak w małych miasteczkach. Najwięcej zapłacisz w Warszawie, gdzie po prostu jest duży popyt na usługi reklamowe i Ci wszyscy fachowcy wysoko się cenią. Jesli chodzi o foto tapety lub tapety to ceny i tak zwykle są ustalane indywidualnie, w zależności od tego, jak dużo takiej tapety trzeba położyć, takze orientacyjny cennik nie wiele Ci pomoże. Najlepiej podzwoń po okolicznych fachowcach i raz dwa się zorientujesz, ile to u Cibie będzie kosztowac.
#2016-07-28 09:04:43 

kijanka

Użytkownik

Cena często zależy od tego, jaki rodzaj tapety chcesz położyć. Jeśli masz zamiar zainstalować duży panel ścienny szklany w kuchni to na pewno zapłacisz mniej niż miałabyś płacić za położenie płytek na takiej samej powierzchni. Po prostu montaż takiego panelu to kilka minut i nikt Ci za to setek złotych nie policzy. Jeśli jednak będziesz chciała tapetować cały salon czy sypialnie tradycyjną tapetą albo fototapetą, teraz na przykład modna jest każda duża fototapeta z mostem, to za taką usługę zapłacisz nieco więcej.
#2016-07-28 11:09:18 

Bluemaster

Użytkownik

Ogólnie cena za tapetowanie jest wyższa niż za malowanie. Dla większych miast to będzie cena pewnie gdzieś w granicach 20zł za m2. Oczywiście konkretne osoby mogą mieć własne cenniki, także pamiętaj, że to cena orientacyjna.
#2016-07-28 11:52:01 

czekoladka29

Użytkownik

Super, w końcu jakas konkretna odpowiedz. A w odpowidzi na wcześniejszego posta, czy tylko fototapety z motywme mostów są modne? A co sadzisz o takim produkcie jak fototapeta stara uliczka, wodospad albo leśna polana? W czym takie motywy sa gorsze od innych? Chyba to, na jaką grafike się ktoś decyduje, to tylko i wyłocznie rzecz jego gustu.
#2016-07-28 13:14:20 

kijanka

Użytkownik

Jasne, że tak. Ja nie stawiałam żadnych zarzutów, po prostu napisałam, co teraz jest modne, przynajmniej tak mi się wydaje, że jest modne. Oczywiście możesz sobie dobrać taki motyw graficzny, który podoba się tobie i najlepiej pasuje do wnętrza twojego domu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015