#2016-08-02 02:20:29 

edelmeister

Użytkownik

Cześć wam. Właśnie jestem na etapie remontu łazienki i kuchni w domu. W sumie chodzi o podłączenia sanitarne. Czy moglibyście doradzić dobry punkt, gdzie można kupić poszczególne części podłaczenia itp. Produkty? Z góry wam dziękuję.
#2016-08-02 03:52:45 

Gruber

Użytkownik

Witaj. Ja się nie znam na hydraulice. Wiem, gdzie jest dobry sklep z hydrauliką. Tutaj sobie zobacz e-mikas.com.pl. Powinno się znaleźć to co potrzebne. Jeśli chcesz pomóc to ja aktualnie poszukuję mebli kuchennych używanych. Jeśli ktoś coś słyszał i wie, gdzie można tanio dostać dajcie namiar. Pozdrawiam. Pa.
#2016-08-02 05:58:51 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Siemka. Ja w sumie też już korzystałem z tego sklepu, co kolega tu zapodał. Wtedy szukałem takich części jak regulatory temperatury. I znalazłem. Zadowolony jestem przede wszystkim ze względu na cenę. Mają tam fajne produkty w dobrej cenie.
#2016-08-02 07:58:25 

johannus

Użytkownik

Witam kolegów. Nie wiecie czasem czy w tym sklepie znajdę na przykład elementy sanitarnych akcesoriów typu krany, odpływy, syfony i tym podobne? Jakiś czas temu zabrałem się za remont łazienki i nie mam głowy by teraz latać po sklepach. Siedzę i kleję płytki.
#2016-08-02 09:38:15 

arabica

Użytkownik

Dzień dobry, widać jako jedyna jestem przedstawicielką tematyki hydraulicznej. Ja również polecam ten sklep ze względu na różnorodność produktów. Zakupiłam tam chyba wszelkie zlewozmywaki użytkowane w naszym domu :D najlepszy jest też kran z wyjmowaną wylewką. Też go tam kupiłam. Gdy robiliśmy remont w zasadzie większość produktów kupowaliśmy z tego sklepu internetowego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015