#2016-08-02 21:53:56 

light_of_night

Użytkownik

Moi rodzice w najbliższym czasie obchodzić bedą czterdziestą rocznicę ślubu. W związku z tym, planuję wraz z moich rodzeństwem, a jest nas w sumie pięcioro, wymienić im meble w mieszkaniu. Te co mają obecnie pamiętają jeszcze czasy naszego dziecństwa, więc są bardzo stare. Co sądzicie o takim pomyśle, czy to nie będzie dla naszych rodziców zbyt duży szok.
#2016-08-02 22:16:52 

johannus

Użytkownik

Świetny prezent. Jak się w kilku zżucice to i koszty nie będą duże, bo każdy dołoży do wspólnego worka. Myślę, że rodzice na pewno się ucieszą, bo to wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję.
#2016-08-03 00:27:31 

histeria

Użytkownik

Prezent jest rzeczywiście świetny, ale na Waszym miejscu to ze stylem bym raczej nie szalała. Nowe meble owszem, ale utrzymane w stylu i tonacji starych. Zakładam, że Wasi rodzice mają po około sześćdziesiąt lat, więc morze to być dla nich niezły szok.
#2016-08-03 03:10:56 

light_of_night

Użytkownik

Zgadza się, w zeszłym roku skończyli obaj sześćdziesiątkę. Ale są otwarci na zmiany. Nawet jak kupimy im nowoczesne meble, to będą wiedzieli, jak zrobić z nich odpowiedni użytek. I to właśnie w nich bardzo lubie, że potrafią się dostosować do bieżących czasów. To nie ten typ ludzi, którzy są przyzwyczajenie do jednego.
#2016-08-03 05:42:34 

arabica

Użytkownik

Trafić w gusta takich ludzi jest ciężko, ale kto może znać ich lepiej, jak nie własne dzieci. Ja bym wiedziała, jakiej ławy do salonu oczekują moi rodzice, bo już wiele razy mówili mi, że przydała by im się jakaś większa i rozsuwana w razie czego.
#2016-08-03 07:36:47 

light_of_night

Użytkownik

Mniej więcej też wiemy co kupimy, bo wiemy, jakie są potrzeby naszych rodziców. Będzie to na pewno zestaw komód i mebli do siedzenia. Oczywiście do tego jakiś stolik pod telewizor i koniecznie ozdoby, mnóstwo ozdób.
#2016-08-03 07:58:36 

lulka

Użytkownik

W dzisiejszych czasach bez ozdób na pewno się nie może obyć. Teraz w sklepach sprzedają mnóśtwo fajnych gadżetów, które można szybko wkomponować zarówno w tradycyjne wnętrza, jak i te nowoczesne. Zwłascza te na ścianę tworzą ciekawe kompozycje.
#2016-08-03 09:06:14 

latina

Użytkownik

Ja wybrałabym na Waszym miejscu sklep internetowy meble w takim sklepie są najtańsze. Wiele razy próbowałam już porównywać ceny i zawsze tam znajdowałam najlepsze oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015