#2016-08-04 01:08:29 

light_of_night

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym zgłosić się do jakieś firmy, która potrafiłaby podjąć się cięciu artystycznych wzorów w drewnie. Chciałbym sobie zrobić taki balkon z unikatowymi wzorami i chciałbym się zgłosić do specjalistów, którzy bardzo dobrze rzeźbią w drewnie. Czy ktoś z Was zna taką firmę? Najlepiej żeby to był jakiś tartak, to by się jeszcze dodatkowe zlecenie dla nich znalazło.
#2016-08-04 03:14:15 

johannus

Użytkownik

Ja niedawno potrzebowałem tarcicy, akurat wszedłem na stronkę: http://tartak-olida.pl/tarcica.html i mieli bardzo bogatą ofertę ;) zadzwoniłem do nich i faktycznie bardzo profesjoanlnie się zajmują różnymi projektami związanymi z drewnem ;) Napisz do nich koniecznie ;)
#2016-08-04 03:42:53 

arabica

Użytkownik

piękne są takie artystyczne balkony ;) Ja pamiętam jak kiedyś u nas w domu mieszkaliśmy w takim bardzo dużym domu, który akurat miał unikatową architekturę. Wszystko robione ręcznie w drewnie, witraże itp.. to zdecydowanie unikatowy dom. Teraz mieszkam w nim moja siostra i niestety przeobiła go już na bardziej nowoczesny styl i w moim odczuciu sporo stracił przez to na charakterze
#2016-08-04 06:06:24 

morthuusX

Użytkownik

Wejdź sobie na tę stronkę: http://tartak-olida.pl/ciecie-wycinanie-w-drewnie.html tu masz bardzo fajnie rozpisaną ofertę z zakresu wycinki i obróbki w drewnie. Wydaję mi się, dokładnie takiego czegoś szukasz ;) Ja mam zamiar się niedługo zgłosić do tej firmy bo mam akurat dla nich potężne zlecenie.. ale wszystko w swoim czasie.
#2016-08-04 07:12:02 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Apropo drewna, też niedawno szukałem tartaku w Polsce, który akurat byłby w stanie spełnić jedno zlecenie, które jest bardzo pilne dla mnie. Chyba się zdecyduję na ten, ponieważ słyszałem o nim bardzo dobre opinię.. Mój brat pracuje jako stolarz i polecił mi tę firmę, bo podobno są bardzo profesjonalni i doskonale się znają na tym co robią. Także jak coś to zgłoś się do taratkuOlida ;)
#2016-08-04 09:19:29 

light_of_night

Użytkownik

Szkoda, że ja nie mam takiej smyłaki do tego typu pracy.. strasznie mnie ciągnie do takiej artystycznej pracy i świetnie byłoby rzeźbić różne kształty w drewnie. Bardzo podobają mi się takie dzieła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015