#2016-08-05 04:51:33 

latina

Użytkownik

Dzien dobry, prowadze razem z męzem firme produkcyjna w zielonej górze, która na swoim terenie posiada duże hale. Niestety mamy problem z osobami wykonującymi graffiti bez naszej wiedzy i zgody i nie mamy już pomysłów jak się przed tym bronić. Na firmę ochroniarską całodobowo nas jeszcze nie stać, a mimo że cenimy sztukę uliczną nie możemy sobie pozwolić na to, żeby widniała ona na naszych halach produkcyjnych. Kontrahenci źle to odbierają. Byliście kiedyś w takiej sytuacji? Co można zrobić? Jak zapobiec powstawianiu kolejnym graffiti na naszych ścianach?
#2016-08-05 07:45:50 

jaskółeczka

Użytkownik

Cześc, mieliśmy kiedyś podobny problem, tylko że nam kamienicy ciągle malowali jakieś graffiti i w końcu spółdzielnia zabezpieczyła budynek przed wykonywaniem kolejnych. Ale nie wiem na jakiej zasadzie
#2016-08-05 10:15:17 

johannus

Użytkownik

myslę, że firmy sprzątające z Zielonej Góry poradzą sobie z tym tematem. Coraz więcej tego typu firm ma w zakresie swojej działalności właśnie usługi zabezpieczania przed graffiti. Sprawdź – z pewnością coś znajdziesz
#2016-08-05 10:38:48 

latina

Użytkownik

dziękuję za informację, nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość zabezpieczenia budynku przed powstaniem graffiti
#2016-08-05 10:54:33 

Gruber

Użytkownik

mimo wszystko przekalkulowałbym mozliwośc wynajęcia firmy ochroniarskiej. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem jej wartości ochrona może stać się niezbędna. Ja w swojej firmie w Gorzowie ochronę wynająłem właśnie w podobnej sytuacji. Najpierw wandale niegroźnie niszczyli moje budynki, a potem panoszyli się po moim terenie coraz bardziej. Nie chciałem dopuścić do gorszych sytuacji, a przede wszystkim do strat. Pomysl o tym – to całkiem rozsądne rozwiązanie
#2016-08-05 11:23:03 

latina

Użytkownik

może kiedyś w przyszłości – na razie na prawde nam się to nie kalkuluje, ale dziękuję za rady
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015