#2016-08-09 02:31:01 

Bluemaster

Użytkownik

Czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą, niezawodną i tanią niszczarkę? Będę wdzięczny bo musze sprawić sobie takie urządzenie a nie orientuję się zupełnie w ich parametrach itd. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
#2016-08-09 03:52:26 

kijanka

Użytkownik

Hejka. Niedrogie i dobre niszczarki mają w sklepie online Urządzenia Biurowe 24. Zaopatruję sie tam od lat i na pewno nie zamienie ich na nikogo innego. Głównie ze względu na niskie ceny i bardzo dobrą jakość. Jeśli będziesz miał jakieś pytania odnośnie sklepu to pisz śmiało, bo nie wiem co mozecieinteresowac
#2016-08-09 06:11:21 

Forsiak

Użytkownik

Na początek to przydałby się link bo mam problem ze znalezieniem strony sklepu. Jak będziesz tak uprzejma to mogłabyś mi powiedziec jak z cenami laminarek, bo za takim urządzeniem także się rozglądam.
#2016-08-09 07:32:25 

kijanka

Użytkownik

Spoko, https://www.urzadzenia-biurowe24.pl/. Laminarki ogólnie kosztują różnie, zależy to od rozmiaru dokuemntów jakie mozna laminować itd, ale z tego co widziałam to nadal najatrakcyjniejsze ceny laminarek mają w tym sklepie. Jestem w tym na bieżąco bo tak naprawdę to zajmuję się zaopatrywaniem biznesów niemal wszystkich z mojej rodziny niezależnie czy jest to warsztat czy biuro ubezpieczeniowe.
#2016-08-09 09:36:06 

Forsiak

Użytkownik

Rzeczywiście musisz być na bieżąco :). Bardzo dziękuje za pomoc, link działa, laminarki też sobie znalazłem, nawet wybrałem już model jaki zamówie :). Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję raz jeszcze za zainteresowanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015