#2016-08-10 01:36:18 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Heja, chcę kupić traktorek do koszenia, ale nie bardzo wiem co mam wybrać, na co się zdecydować. Zupełnie nie orientuję się w sprzętach ogrodowych wiec jesli moglibyscie mi coś doradzić to byłbym zobowiązany, pozdro!
#2016-08-10 03:38:19 

arabica

Użytkownik

Pare lat temu kupilismy mojemu tacie traktorek Husqvarna, który jest po prostu niesamowity. Świetnie przycina trawę, jest wygodny i bezawaryjny, a do tego mało pali i wszedzie mozna nim dojechać. Polecam znaleźc coś z tej firmy bo niewatpliwie maja doswiadczenie w kontruowaniu niezawodnych urzadzen.
#2016-08-10 04:57:37 

morthuusX

Użytkownik

Za granicą pracowałem jako ogrodnik, taki jest mój zawód. Bardzo rzadko pracowałem na sprzęcie innym niż Husqvarna bo tak jak napisała koleżanka to lider w tej branży który produkuje świetny i solidny sprzet. Nie miałem nigdy problemów albo awarii, a ostrza wykonane sa z bardzo twardych, nietepiacych sie materiałów dzieki czemu nie wymagaja czestego ostrzenia. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-10 05:40:22 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Dzięki to co piszecie jest bardzo pomocne i logiczne ale zastanawiam się jak będzie z podkaszaniem trawy przy kamieniach albo krzewach i pniach drzew. Oczywiscie wiem ze nie da sie idealnie przyciąc co do źdźbła ale wydaje mi się że zostawie duże pasy nieskoszonej trawy które i tak bede musiał poprawiać zwykła kosiarką.
#2016-08-10 07:44:50 

arabica

Użytkownik

Strefa cięcia jest rozłożona w taki sposób żeby maksymalnie zmniejszyć obszar do którego kosiarka nie dociera, ale nie trzeba dużej wprawy żeby zmniejszyć go do takiego stopnia jak udaje sie to mojemu tacie który poprawia juz tylko nozyczkami. Zadne urzadzenie idealnie nie skosi trawy co do źdźbła jak to określiłeś ale traktorki radzą sobie z tym naprawdę świetnie i wygodniej niż kosiarka pchana.
#2016-08-10 08:18:31 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Chyba po prostu musze poczytać specyfikację bo widze ze jestem troche niedoinformowany, w kazdym razie bardzo dziekuje za posiwecony czas i pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-10 11:05:22 

arabica

Użytkownik

Spoko, po to mamy fora zeby sie nawzajem doinformowywać, jesli bede mogla w czyms pomóc to nie widze przeszkód żebys napisal tutaj. Pozdrawiam i powodzenia na zakupach!
#2016-08-10 13:41:21 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Okej, dzieki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015