#2016-08-17 02:09:40 

morthuusX

Użytkownik

Cześć szukam hotelu ze spa niedaleko Warszawy dla mojej żony. Co mi polecicie? Tylko proszę o wypowiedzi na temat ośrodków w których osobiście byliście bo opinie z trzeciej ręki niezbyt mnie interesują.
#2016-08-17 03:49:08 

latina

Użytkownik

Niecały miesiąc temu spędziłam weekend w hotelu ze spa niecałe 130 km od Warszawy i było świetnie. Ośrodek nazywa się Dębowa Góra i jest wspaniale zlokalizowany. Oferują wiele różnorodnych zabiegów, bardzo relaksujących i pozwalających wypocząć. Polecam również każdemu kto szuka niedrogiego noclegu pod Płockiem bo standard jak na tak niewygórowaną cenę imponuje.
#2016-08-17 05:29:28 

lulka

Użytkownik

Byłam tam i dopiero po powrocie zobaczyłam że jest to bardzo polecany hotel spa nad jeziorami. Masz rację że zabiegi mają fantastyczne, ale co bardziej mi się spodobało to położenie. Wszędzie wokół lasy, woda i świeże powietrze, a przecież to niemal ścisłe centrum Mazowsza.
#2016-08-17 07:59:29 

Bluemaster

Użytkownik

Mam z tym miejscem same miłe wspomnienia bo byłem tam na konferencji mojej firmy która pierwszy raz odbyła się poza miastem. Wszyscy wrócili oczarowani, bo tak jak piszecie polozenie, widoki i obsluga są po prostu bez porownania. Do tego ceny, niedroga sala szkoleniowa pod Warszawą okazała się świetnie wyposażona, czego tak szczerze się nie spodziewałem. Miejsce godne polecenia i ponownych odwiedzin. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-17 10:32:43 

morthuusX

Użytkownik

Dziękuję bardzo za namiary i poświęcony czas. Pokazałem żonie galerię i już postanowione, nie chciała nawet ogladać alternatyw :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015