#2016-08-26 05:56:07 

Masteryx

Użytkownik

Wróciłem miesiąc temu z Anglii i mam świetny pomysł na własny biznes częściowo podpatrzony i zapozyczony z zagranicy ale mam 100% pewności że zadziała. Pytanie do osób znających się na rzeczy – ile w Polsce musze wyłożyć na domenę i hosting? Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
#2016-08-26 07:41:34 

kijanka

Użytkownik

A nie lepiej tam siedzieć za granicą niż kombinować z biznesami? Przecież te strony i domeny kosztują...
#2016-08-26 08:17:41 

latina

Użytkownik

Hej! Tani hosting i domena to kwestia paru groszy a można dzięki temu stworzyć świetną maszynkę do zarabiania pieniedzy. Jeśli kolega ma pomysł i cel to nic nie stoi na przeszkodzie żeby bo niego iść, a nawet przeciwnie – w kwestii spraw zwiazanych z siecią jest z górki, bo ceny z roku na rok niższe a możliwości większe.
#2016-08-26 08:38:30 

ZakonAryna

Użytkownik

Witam, cena domen to naprawdę dziś zaden problem, jesli pomysł jest dobry i się sprawdzi to bedzie najmniejszy koszt jaki poniesiesz i wcale tu nie przesadzam. Ja za swoją płacę śmieszne grosze. Im szybciej zaczniesz tym lepiej, a powinieneś zacząć od sprawdzenia czy domena jaką sobie wymyśliłeś jest wolna, do tego potrzebna będzie wyszukiwarka domen. Jeśli jest zajęta to nic się nie przejmuj tylko postaraj się wymysleć coś dobrego, co łatwo da się zapamiętać i powtórzyć. Powoli i spokojnie, a będzie dobrze.
#2016-08-26 09:16:34 

Masteryx

Użytkownik

Znalazłem sobie niezła firmę i raczej bede sie decydował, ale najpierw chciałbym móc przetestować możliwości. Jak mam o to pytać i czy jest to powszechne czy raczej nie przyjeły się takie zabiegi na jakim mi zależy?
#2016-08-26 09:46:27 

ZakonAryna

Użytkownik

Przyjęły się i są na porządku dziennym. Zapytaj o serwer VPS testowy, zwykle każda profesjonalna i szanująca się firma oferuje taką usługę dzieki której możesz dokładnie sprawdzić co i jak. W ogóle to uważam że od tego powinno się zaczynać bo nie powinno się kupowac kota w worku a jeśli ktoś niczego nie ukrywa to na pewno taką opcję powinien uruchomić dla klienta.
#2016-08-26 10:42:39 

Masteryx

Użytkownik

O takie informacje mi chodziło, serdecznie dziekuje za informacje! No to startuję, trzymajcie kciuki i życzcie powodzenia bo jak sie uda to bedzie hit. Nikt nawet sie nie zainteresował co to za pomysł? :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015