#2016-09-07 00:06:34 

histeria

Użytkownik

Cześć wszystkim. Założyłam temat ze względu na konieczność dbałości o swoje uzębienie. W zeszłym roku zmuszona byłam usunąć ząb, nie był do leczenia. Niestety ubytek jest tak widoczny, że aż nie mogę się uśmiechać. Nawet nie wiecie jak trudny jest uśmiech z zamkniętymi ustami. No ale nie w tym rzecz, czy znalazłby się jakiś dobry stomatolog w dobrej cenie, żebym mogła go odwiedzić. Mieszkam w wielkopolskim jakby co. Będzie mi też bardzo przyjemnie jeśli ktoś podzieli się wrażeniami. Pozdrowienia dla was.
#2016-09-07 02:39:51 

ZakonAryna

Użytkownik

Witaj. W sumie to nie ma czego się obawiać, dentysta to dentysta. Nie od niego zależy natężenie bólu odczuwanego przez ciebie tylko przez twoje odczucia, czy stopień zepsucia zęba. Jeśli jest nerw na wierzchu to znieczulenia nie pomagają trzeba to przeboleć i tyle. Jeśli masz ubytek to jedynym tak mi się wydaje, najlepszym wypełnieniem mógłby być implant. Ale co do ceny to nie wiem.
#2016-09-07 03:12:06 

light_of_night

Użytkownik

Ja tam uważam, że nie ma czego się obawiać. Dobry jest z specjalista od stomatologii z Poznania niedaleko Grunwaldu. Generalnie to takiego bym polecił. Implanty zębowe mówi się, że są najlepszą alternatywą na brak uzębienia, ale wydaje mi się, że jeśli jest szansa zachowania własnych to bym leczył do końca.
#2016-09-07 06:07:25 

horyzontalna

Użytkownik

Cześć. Też jestem zdania, że implanty są najlepszym rozwiązaniem. Gdybym ja miała ubytek dość widoczny w jamie ustnej pierwsze co bym robiła to właśnie implanty zębów Poznań cennik za takie usługi w tym mieście nie jest wcale wysoki, nie przesadzajmy. Zauważyłam, że niektórzy mają skłonności do przesady jeśli chodzi o cennik za usługi kosmetyczne, czy za stomatologię estetyczną.
#2016-09-07 06:55:04 

Pierre Leynamoure

Użytkownik

Witam wszystkich. To prawda niektórzy to tylko marudzą, że za drogo. Za darmo byłoby im za drogo też. Dobry gabinet stomatologiczny, gdzie wykonują implanty jest w Poznaniu. Podam namiar na ich stronę bajkodent.pl. Sądzę, że tam można przyjść i zasiąść na fotelu bez strachu. Mają profesjonalnie urządzony gabinet a sami też dbają o to, aby pacjent czuł się w miarę możliwości swobodnie.
#2016-09-07 08:54:56 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Cześć. Potwierdzam. Ten gabinet jest super urzadzony. Najlepsze są znieczulenia ;D zero bulu. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015