#2016-09-12 02:22:30 

Gruber

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję wyposażyć biuro ochrony i interesują mnie takie rzeczy jak w temacie. Czy znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego producenta? Zależy mi aby szafki były nowe a co do reszty szczegółów to będziemy ustalać już podczas zamawiania ;) Jeżeli macie coś dla mnie to będę mega wdzięczny ;)
#2016-09-12 03:42:25 

ZakonAryna

Użytkownik

Niedaleko mnie jest firma która produkuje metalowe meble i z tego co słyszałem co cieszy się bardzo dobrą opinią u klientów. Mój znajomy brał od nich kilka rzeczy i ma już je kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Nawet farba nie odchodzi mimo że wiele razy były przerysowane. Wysyłam namiary na pw, może uda ci się coś tam wybrać :)
#2016-09-12 04:38:56 

kijanka

Użytkownik

Zamawiałam na takiej stronie sejf na broń. Tutaj masz link do ich strony internetowej i oferty, wejdź na http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/szafy-i-sejfy-na-bron/ i tam zobacz. Nie wiem co dokładnie cię interesuje ale chyba tutaj znajdziesz największy wybór. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy mogą coś załatwić ;)
#2016-09-12 06:06:52 

Gruber

Użytkownik

No i tyle mi starczy. Nie mam jakiś specjalnych wymagań, za wszystko i tak płaci firma a ja zostałem wybrany żeby zrobić rozpoznanie i ewentualnie dogadać szczegóły zamówienia ;) Interesuje mnie po prostu ktoś u kogo kupię wszystko, tyle!
#2016-09-12 08:15:05 

kijanka

Użytkownik

Akurat strona którą wysłałam ma taką bogatą ofertę że nawet jeżeli nie będzie jednej konkretnej rzeczy to spokojnie znajdzie inną żeby ją zastąpić. Życzę udanych zakupów ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015