#2016-09-19 00:12:23 

czekoladka29

Użytkownik

Siemanko, co jakiś czas mam bardzo silne ataki alergii. Nie wiem właściwie na co. Nie mam czasu z bardzo na to by iść do lekarza, bo na pewno nie skończy się na jednej wizycie, tylko na serii różnych badań. Myślę, że tak za pół roku najszybciej znajdę czas. Może da się jakoś doraźnie coś zrobić, chociażby jakoś na objawy zadziałać.
#2016-09-19 02:17:16 

jaskółeczka

Użytkownik

Najlepiej zmień kosmetyki na niealergizujące takie jak te http://www.aptekaflora.pl/category/view/kosmetyki-producenci/la-roche-posay.html . To się bardzo często zdarza, że występuje alergia na jakiś składnik kosmetyków. Nie jesteś sama, takich jak ty są tysiące. P prostu musisz wybierać kosmetyki z naturalnym składem.
#2016-09-19 02:43:01 

magda.sadkiewicz

Użytkownik

Na pewno w aptece dostaniesz cały zestaw tabletek na alergię bez recepty. Pogadaj z farmaceutą na pewno ci dobrze doradzi. jak nie masz czasu na lekarza to będzie najlepsze wyjście. Myślę, ze na forum nikt lepiej ci nie doradzi :P
#2016-09-19 05:39:08 

latina

Użytkownik

ja bym zaczęła od zmiany antyperspirantu na antyalergiczny. Wiem, że w aptekach medispirant kosztuje nie wiele. Myślę, ze warto zainwestować te parę groszy by polepszyć sobie jakoś życia. To się bardzo często zdarza, chyba jedna z częstszych alergii to właśnie na kosmetyki, które stosuje się na co dzień.
#2016-09-19 08:06:46 

czekoladka29

Użytkownik

dzięki za rady, wypróbuje wszystkiego, może coś konkretnego w moim przypadku zadziała, jak nie będę próbować dalej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015