#2016-09-27 05:36:05 

latina

Użytkownik

Witam . Pewnie się to wam dziwne wyda ,że baba i wogule i że jeszcze pytam o sprawy związane z wędkowaniem ,no ale taka prawda , że poprostu lubię się tym zajmować. A ponieważ jestem w tym coraz lepsza to poprostu bym chciała się tym zajońć bardziej profesjonalnie. Dlatego w tym momencie szukam sprzętu do łowienia. Ale takiego lepszego sprzętu zdecydowanie. Gdzie to zakupić można?
#2016-09-27 06:17:18 

Forsiak

Użytkownik

Cześć, koleżanko. Nie, to wcale nie jest dziwne. Fajnie, że są też kobiety, które się chcą tym zajmować, bo jednak jest mało osób, które to w ogóle robią. To się ceni. No ogólnie to jest sporo sklepów, w których można kupić takie rzeczy. Profesjonalne wędki, ubrania i takie tam jeszcze rzeczy
#2016-09-27 08:41:01 

ZakonAryna

Użytkownik

Kolego, zamiast mówić, że są to lepiej podaj koleżance jakiś konkret, dzięki któremu będzie koleżanka mogła sobie kupić to co chcę. Ja podam swój ulubiony sklep, którym jest ten na stronie http://caddis.pl/ Po prostu tam sobie wejdziesz i poprzeglądasz ofertę i tyle. Będziesz wiedziała już dobrze na co tam zwrócić uwagę.
#2016-09-27 09:05:21 

Forsiak

Użytkownik

Śmieszna sprawa, bo ja też chciałem podać caddis.pl jako sklep, w którym jednak najczęściej robię wszelkie zakupy wędkarskie. W takim razie trzeba liczyć, że i koleżance będzie się tam dobrze zakupy robiło :D
#2016-09-27 10:08:15 

latina

Użytkownik

No będzie , będzie. Jak Dwóch doświadczonych panów mi mówi, że mam tam zajrzeć i robić zakupy wędkarskie to jednak chyba tak musi napewno być i poprsotu tam wejde i te zakupy zrobię. Już się nie mogę swojej nowej wendki doczekać
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015