#2016-10-03 22:45:53 

Gruber

Użytkownik

Słuchajcie, trafiła mi się taka sytuacja, że mam do sprzedania auto, które teoretycznie na rynku warte jest około 1000zł, w takich cenach widziałem te samochody w naprawdę dobrym stanie technicznym, ale mojemu niestety trochę do tego brakuj :P Zastanawiam się teraz czy w ogóle warto próbować go sprzedać na własną rękę przez ogłoszenia cuzy może od razu skorzystać z jakiegoś skupu, co myślicie??? Ogłoszenia na portalach kurcze wszędzie teraz kosztują i sam nie wiem co o tym myśleć.
#2016-10-04 00:14:26 

piłam_swoje_łzy

Użytkownik

w dobrym skupie dostajesz coś około 70-80% wartości rynkowej samochodu, nie wiem jak bardzo zależy Ci na tych pieniądzach, jeśli chcesz się po prostu szybko problemuy pozbyć to według mnie warto, bez kombinowania, targoania się i tracenia czasu na pokazywanie auta możesz je sprzedać ;)
#2016-10-04 01:09:50 

Gruber

Użytkownik

no nie ukrywam, że każdy grosz się dla mnie liczy bo chcę kupić kolejny samochód, chociaż miałbym już jakiś dodatek do zamontowania sobie gazu w nowym autku ;)
#2016-10-04 03:16:01 

Masteryx

Użytkownik

Popytaj w profesjonalnym skupie samochodów z Krakowa, już parę razy tam właśnie samochoduy sprzedawałem i zawsze ceny były naprawdę dobre, firma profesjonalnie podchodzi do swojej roboty i według mnie nie chce nikogo oszukać na cenie ;)
#2016-10-04 05:50:28 

ZakonAryna

Użytkownik

Szczerze to na Twoim miejscu spróbowałbym na miesiąc wystawić ofertę sprzedaży w jakimś portalu ogłoszeniowym i zobaczyć co będzie, dużo przecież za to nie zapłacisz, prawda? Ogólnie rzecz biorąc samodzielna sprzedaż zawsze jst upierdliwa bo trzeba się czasem denerwować słuchająć niektórych ludzi. Tak czy inaczej możesz spórbowac, to że auto tanie to nie oznacza że nie znajdzie się na nie jakiś chętny ;)
#2016-10-04 06:51:12 

Gruber

Użytkownik

chyba macie rację, muszę przygotować jakiś opis i jakąś cenę. Ustalę trochę wyższą co by mieć potem z czego schodzić, ale ogólnie nie będę chciał się za wiele targować z ludźmi ;)
#2016-10-04 09:40:59 

morthuusX

Użytkownik

kiedyś dwa miesiące próbowałem auto sprzedać i ostatecznie sobie odpuściłem, poszedłem właśnie do skupu i od ręki zabrali mi samochód, a kasa jaką dostałem wcale nie była taka znowu tragiczna ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015